• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Drobny kredyt na rok

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 13:44
Tomasz Słupczynski napisał
Bank Pocztowy stale się rozwija, i wcale nie powinno się do niego podchodzić z dystansem. Zresztą jeśli proponuje on ofertę z ratą 260-270 zł (3 tys. zł na rok), a u konkurencji 300 zł (PKO BP - to raczej "znana" firma) to różnica w skali całego kredytu wynosi niemal pół tysiąca złotych. Warto wybierać najlepsze oferty, i oszczędzać.


PKO to nie ma z czym porównywać to chyba jeden z gorszych banków niestety. Ja też proponowałabym szukanie najtańszych rozwiązań. 3000zł to nie tak duża kwota więc można spróbować z pocztowym
Cytuj
mar11

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 14:37
Ja bym nie brała kredytu na to żeby spłacić całe czesne na raz. I tak musi co miesiąc płacić i tak, teraz po prostu zamiast płacić czesnego co miesiąc będzie płacić ratę kredytu więc nie wiem jaka będzie różnica w tym wszystkim. Chyba tylko taka że kredyt ją wyniesie troszkę więcej niż jakby płaciła co miesiąc czesne
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 13:08
Jeżeli zastanawiają się Państwo nad preferencyjnym kredytem studenckim to polecam się spieszyć. Wnioski wraz z dokumentami przyjmowane są w oddziałach w terminie od 1 października do 15 listopada każdego roku. Zostało już bardzo niewiele czasu.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 14:45
moj narzeczony kiedyś chciał wziąć ale mu odrazilam i pozyczyłam kase na start chyba troche lepiej na tym wyszedł :)
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:33
wiesz tylko nie każdego stać na to zeby pozyczyc od kogos kase albo nie brać, ja jak poszłam na studia to miałam odłozone na kilka miesięcy na przód a potem poszłam do dodatkowej pracy żeby mieć na czynsz :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 7:26
Ja na miejscu Twojej siostry wzięłabym kredyt np w PKO lub WBK. O banku pocztowym słyszałam wiele nieciekawych opinii więc radzę uważać. Ogólnie Twoja siostra ma dobry plan i może jej to ułatwić życie.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 8:43
Niestety jeśli o kredyty studenckie banki nie przyjmują juz wniosków, nalezy zastanowić sie nad innym rozwiązaniem.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

24.11.2014 13:36
Dziwne to jest, ze o kredyt studencki można sie starać tylko w wyznaczonym terminie, a jak ludzie sie zorientują później ze jednak potrzebują?
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 15:10
Studenckie są najlepsze dla studentów(jakkolwiek to brzmi), bo jest odroczona spłata.
Cytuj
Odpowiedź