• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Drobny kredyt na rok

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 13:13
Moja siostra chce wziąć kredyt na studia - spłacić całe czesne od razu i planuje wziąć ok. 3000 na rok, żeby płacić jak najniższe raty. Podobno szukała w porównywarce i na stronach i wyszło jej, że najtaniej taki kredyt wyjdzie jej w Banku Pocztowym. Trochę nie chce mi się wierzyć, chociaż jak chce to niech bierze, ale może ktoś z Was brał taki mały kredyt i może polecić jakiś bank?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 13:41
Jeżeli siostra studiuje to warto pomyśleć kredycie studenckim. Jeśli chodzi o tradycyjny kredyt gotówkowy, to również nasza porównywarka wskazuje, że dla wskazanych parametrów oferta Banku Pocztowego może być najlepszym rozwiązaniem. Porównanie tutaj. Oferty przygotowywane sa jednak w banku dla konkretnego klienta, oceniana jest tam jego zdolność kredytowa. Dlatego proponuje udać się do placówki i porozmawiać z doradcą.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 15:50
Ja spotkalam się artykułem, gdzie własnie wyszło w porównaniu iż Bank Pocztowy jest tym najlepszym w takiej sytuacji. Jeśli chodzi jednak o propozycje eksperta i kredyt studencki, to jak dla mnie nie byłoby to dobre rozwiązanie, wolałabym spłacać na bieżąco zwyczajny kredyt gotówkowy.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 16:14
szczerze? juz sama nazwa pocztowy mnie zniecheciła - wolalabym wieksza rate płacić niż robić z nimi jakiekolwiek interesy :P
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 13:09
ja brałam kredyt właśnie w banku pocztowym i nie miałam z nimi problemu więc skoro oferta wydaje się być najkorzystniejsza, to dlaczego nie. ludzie są uprzedzeni do tego banku a tak na prawdę jest taki, jak każdy inny, ewentualnie przeciętny, ale nie najgorszy.
Cytuj
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 6:48
Po co płacić całe czesne od razu, a jak kierunek jej nie spasuje albo będzie chciała zmienić? Szkoły chyba nie dają zwrotów w takich sytuacjach.Ja bym nie płaciła całego czesnego nawet jeśli byłoby mnie na to stać bo z autopsji wiem, że nie zawsze wybrany kierunek studiów jest tym, który studiować powinniśmy.
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 1:15
Ja płaciłem od razu całe czesne bo miałem za tu dużą zniżkę, ale byłem pewny że chcę studiowac kierunek no i że nie obleję, bo nie moge sobie na to pozwolić. to jest dobra motywacja do działania
Cytuj
Ciastek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 21:47
Bank Pocztowy nie jest taki zły, mam tam kredyt na troche wiekszą sumę i nie narzekam. Poza tym, jeśli kredyt w tym banku wychodzi najtaniej, to jaki problem by go brać, przecież spłaca się i tak za tyle ile się ustali na początku.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 16:57
Bank Pocztowy stale się rozwija, i wcale nie powinno się do niego podchodzić z dystansem. Zresztą jeśli proponuje on ofertę z ratą 260-270 zł (3 tys. zł na rok), a u konkurencji 300 zł (PKO BP - to raczej "znana" firma) to różnica w skali całego kredytu wynosi niemal pół tysiąca złotych. Warto wybierać najlepsze oferty, i oszczędzać.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 18:33
A nie może wziąć kredytu studenckiego? Może byłby lepiej oprocentowany i w ogóle na dużo lepszych warunkach? Jeżeli chodzi o bank pocztowy to niestety Ci nie pomogę, nie mam żadnego doświadczenia z tym bankiem, ale jakoś mi się nie wydaje, żeby był specjalnie atrakcyjny.
Cytuj
Odpowiedź