• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie szukać prywatnych pożyczek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:40
Ja miałam pożyczkę w bocianie i providencie. Żałuję do dzisiaj że się na to zdecydowałam ale co tam... Jeśli chodzi o miejsca w których można znaleźć namiary na przedstawicieli to ja zazwyczaj dostawałam ulotki do skrzynki lub znajdowałam numery na mieście (przyklejone do słupów itd.)
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:09
Ktoś mówi dobrze o prywatnych pożyczkach? Jestem w szoku bo ja nigdy nie usłyszałam pozytywnej opinii na ten temat:/ Jeśli zależy ci na takiej pożyczce to poszukaj na OLX lub Gumtree, na pewno coś znajdziesz. U nas przedstawiciele rozdają też ulotki i wizytówki.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:24
Popytaj znajomych czy wiedzą gdzie można wziąć pożyczkę od osób prywatnych. Poszukaj też ofert na forach internetowych, tam jest tego pełno. Możesz też zobaczyć na serwisach ogłoszeniowych, może akurat ktoś wstawił tam swoją ofertę. Wydaje mi się, że znalezienie prywatnych pożyczek wcale nie jest trudne;)
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 20:53
Ja gdy szukałam osoby udzielającej prywatnych pozyczek najpierw pytałam wśród znajomych a później szukałam w google. Znalazłam trzy osoby które miały w miarę dobrą ofertę ale nie skorzystałam z niej bo udało mi się pożyczyć pieniądze od rodziny.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 10:12
Wiele jest obecnie portali gdzie zamieścić można bezpłatne ogłoszenia, ogłaszają się tam prywatni inwestorzy posiadający wolne środki...
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 8:56
To chyba lepsza opcja niz te chwilowki, z czlowiekiem sie dogadasz jakos, a tam maja te smieszne zasady, opoznienie 1 dzien to juz kosmiczne kwoty do splaty.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:29
Nie szukac, to moja rada, to sa tylko same problemy. Nie wiem czy to lepsza opcja niz chwilowki, ale mysle ze tu tez zeruja na tym , ze czlwiek nie dostaje pozyczki w banku i z niego zdzieraja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.12.2017 15:15
ludzie nie dajcie sie na nabrac na fatalne tlumaczenie na jezyk polski, i pozyczki od 500 do 2 mln itd to wyludzacze pieniedzy, gdzie dostaniesz pozyczke jesli zaplacisz wczesniej za ... i tu zaczynaja sie schody, strzezcie sie tych zlodziejow ktorzy potrafia tylko jeszcze bardziej cie zadluzyc
Cytuj
Mira44

Niezarejestrowani

26.8.2018 18:09
Można dyskutować, która pożyczka najlepsza, ale ile ludzi tyle opini. osobiscie korzystalam juz kilka razy z rankingów i recenzji
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
itman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2018 16:44
Szczerze mowiac, mialem slabe doswiadczenie w tym zakresie.
Wypowiedź została zmieniona przez: itman 29.8.2018 16:46
Cytuj
Odpowiedź