• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie szukać prywatnych pożyczek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:40
Witam,
słyszałem ostatnio sporo dobrego o prywatnych pożyczkach. Wiecie może gdzie szukać kogoś kto oferuje takie pożyczki? Bo raczej stron internetowych nie prowadzą, oddziałów na mieście raczej też.
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:01
Takie osoby często ogłaszają się w sieci na różnych portalach typu olx czy gumtree... osobiście jednak bałabym się brać tego rodzaju pożyczkę nie wiem czemu, może naoglądałam się filmów i takie oferty kojarzą mi sie z mafią czy coś...
Cytuj
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:03
O kurcze, cś takiego to pewnie cieżko znaleźć. Ale ja swojego czasu widziałem jak takie osoby reklamowały sie na rożnych forach finansowych wiec moze poszukaj w takich miejscach
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 9:27
nie no jak się wpisze w google prywatne pożyczki, to dużo można znaleźć, nie jest tak ciężko znaleźć tego typu oferty ale wiadomo że procent w takim przypadku będzie dosyć duży. Jeśli tylko spisze się uczciwie umowę, którą się oczywiście rozumie i nie zawiera ona haczyków, można iść na taki układ.
Cytuj
ORCHIDEA

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.8.2014 21:17
ja bym nie odważyła się dać takiej pożyczki, a tym bardziej brać. Jak dla mnie to jest niepewne zarówno dla tego kto daje jak i dla tego kto taką pożyczkę bierze. nigdy nie wiadomo jak ta osoba będzie chciała dług odzyskać i czy nie będzie żądać dużo więcej niż powinna...
Cytuj
AlicjaZyZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 22:46
nie zdecydowałabym sie na wzięcie pożyczki od prywatnej osoby, nie wiem na jakich sie to dzieje zasadach ale nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi i kto nam tych pieniędzy będzie chciał pożyczyć.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:08
ja w ogole nie widze sensu w poszukiwaniu takich ofert. Nie wiadomo na jakich zasadach można dostac taką pożyczkę i w jaki sposób masz ja później spłacić. Ja bym nie ryzykowała
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:39
Zapewne wujek google Ci pomoze, chociaż ja nie decydowałabym sie na taki rodzaj pożyczek. Wydaje mi sie że to zbyt niebezpiecznie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:45
Są specjalne portale specjalizujące sie w pożyczkach prywatnych, często sie reklamują.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:11
Gość napisał
Są specjalne portale specjalizujące sie w pożyczkach prywatnych, często sie reklamują.


Ja jeszcze nie widziałam oferty takiego portalu. Może podasz nam linki? Chętnie bym zobaczyła jak taki portal wygląda i na jakich zasadach są udzielane tego typu pożyczki.
Cytuj
Odpowiedź