• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wyszukiwarka kredytów bez BIK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 14:07
Chyba większość normalnych banków sprawdza BIK więc pozostają mu wszelkiego rodzaju parabanki i chwilówki, ale tych nie polecam. Więc lepiej niech pożyczy od rodziny, albo od znajomych na krótki okres czasu niż chwilówkę.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 14:17
Timona napisał
bik to biuro informacji KREDYTOWEJ ,A parabanki udzielają pożyczek, nie kredytów, mimo że są to wyrazy bliskoznaczne zauważyłam że inne znaczenie mają dla całej bankowości. Spotkałam się ostatnio ze stroną która wyszukiwała takie pożyczki - http://skanerkredytowy.pl/porownywarka-pozyczek-bez-bik/ proszę bardzo.


Święte słowa. Nie istnieje coś takiego jak kredyt bez BIK. Tylko banki mogą udzielać kredytów, a jednocześnie są zobowiązane prawnie do oceny ryzyka kredytowego, do czego służy im między innymi baza BIK.

Niby kredyt a pożyczka to niewielka różnica, w końcu i tu i tu chodzi o pożyczenie pieniędzy, ale jednak warto trzymać się dobrej terminologii.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:03
Wydaje mi się, że Twojemu koledze nie pozostaje nic innego jak wziąć kredyt w jakimś parabanku, skoro banki sprawdzają BIK. Nie powinien mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniego bo jest ich całe mnóstwo. Mam wrażenie, że parabanków jest więcej niż banków!
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:22
Ja jakoś nie jestem przekonana do pożyczek w parabankach, przecież tam trzeba płacić raty co tydzień! Kogo normalnego na to stać? Poza tym odsetki są tak gigantyczne, że brak słów. Już lepiej coś zastawić w lombardzie lub pożyczyć od rodziny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.9.2014 13:29
wyszukiwarka kredytów bez bik = porównywarka chwilówek, a to oznacza tak czy inaczej ogromne opląty, lepiej tego nie liczyć. Po co sie denerwować.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 10:08
a dlaczego nie moze wziac normalnej pożyczki lub kredytu? może ktoś z jego rodziny mógłby dla niego wziąć na normlanych warunkach a on by to spłacał? po co sie pchać w jakieś szemrane pozyczki od parabanków?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 6:52
no u nas kiedyś teściowa prosiła czy nie moglibyśmy wziąć dla niej 8 tys pożyczki na remont łazienki - my odmówiliśmy ale wiem że niektórzy tak robią.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.9.2014 14:40
polecam portal pozyczkolandia bo tanio mozna pożyczyć.
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 14:10
To kolejny parabank? Ja takich miejsc unikam jak tylko się da. Jeśli potrzebuję dodatkowych pieniędzy to idę do banku. Nie ma czegoś takiego jak kredyt bez BIK chyba, że pożycza się właśnie od parabanku a tam mają kosmiczne oprocentowanie.
Cytuj
Odpowiedź