• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wyszukiwarka kredytów bez BIK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Micky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:39
Witam,
mój znajomy jest w takiej sytuacji ze potrzebuje pieniedzy. Niestety musi szukać miejsc, w których oferują pieniadze bez sprawdzania BIK, sądzicie że gdzieś znajdę wyszukiwarkę kredytów bez BIK? znacie takie miejsca?
Cytuj
Kamila Bębenek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:03
jak wpiszesz w google to na którejś z pierwszych pozycji znajdziesz listę z ofertami pożyczek bez BIK. Większość parabanków typu chyba np. Wonga czy VIVUS nie sprawdza BIK, ale wszystko zależy jaką kwotę i na jaki czas Twój kolega potrzebuje.
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 23:41
jak bez BIK, to chyba tylko te parabanki i chwilówki ale nie wiem czy jest wyszukiwarka takich miejsc. Chociaż z drugiej strony ludzie korzystają z ich usług wiec cos takiego powinno być.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 9:59
Prosze pamietać, że mimo że parabanki nie sprawdzają rejestru BIK często korzystają z bazy BIG-ów, czyli biura informacji gospodarczej, ERIF czy KRD.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Lozo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2014 23:01
A to ja nawet nie wiedziałem ze sa takie rejestry Sadziłem ze jak mamy starać sie o kredyt to informacje o nas są sprawdzane tylko w BIK
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 13:17
nie no mi się wydaje, że parabanki to rzadko sprawdzają te rejestry dłużników, bo w sumie najwięcej zarabiają, jeśli ktoś ich nie może spłacić, utrzymują się z naliczanych odsetek - w końcu mało kto jest w stanie w ciągu miesiąca spłacić chwilówkę bez zaciągania kolejnej...
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:20
Czikulinka napisał
nie no mi się wydaje, że parabanki to rzadko sprawdzają te rejestry dłużników, bo w sumie najwięcej zarabiają, jeśli ktoś ich nie może spłacić, utrzymują się z naliczanych odsetek - w końcu mało kto jest w stanie w ciągu miesiąca spłacić chwilówkę bez zaciągania kolejnej...
Parabanki nie sprawdzają rejestru BIK.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 14:39
bik to biuro informacji KREDYTOWEJ ,A parabanki udzielają pożyczek, nie kredytów, mimo że są to wyrazy bliskoznaczne zauważyłam że inne znaczenie mają dla całej bankowości. Spotkałam się ostatnio ze stroną która wyszukiwała takie pożyczki - http://skanerkredytowy.pl/porownywarka-pozyczek-bez-bik/ proszę bardzo.
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 10:01
Teraz w sieci jest wszystk0o ze że te parabankowe produkty są coraz popularniejsze to i ich porównywarki się znajdą. osobiście wyda je mi się, że każdy parabank ma praktycznie taką samą ofertę, ale jeśli można spłacać mniej, to czemu nie szukać tańszej.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 10:51
micky to może pożyczke społecznościową lepiej załatwić np na kokosik.pl ?
Cytuj
Odpowiedź