• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Mieszkanie dla młodych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 14:31
Nie. W takim przypadku żadnych dopłat nie ma.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 13:24
polokoktaa napisał
Wydawało mi się że kredyt w ramach programu można wziąć obojętnie w którym banku i niczym się one nie różnią, chociaż spotkałam się gdzieś w sieci z artykułem jak wybrać kredyt do mieszkania dla młodych. Mam jednak wrażenie, że bywa, że są one na warunkach jeszcze mniej opłacalnych niż zwykłe kredyty hipoteczne... no ale coś za coś.


Rzeczywiście tylko kilka banków oferuje właśnie kredyt na tę okoliczność. Nie wiem dokładnie które ale gdzieś tutaj na forum było już wymieniany, wiem, że na pewno bank PKO.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.8.2014 13:28
marylkakor napisał
polokoktaa napisał
Wydawało mi się że kredyt w ramach programu można wziąć obojętnie w którym banku i niczym się one nie różnią, chociaż spotkałam się gdzieś w sieci z artykułem jak wybrać kredyt do mieszkania dla młodych. Mam jednak wrażenie, że bywa, że są one na warunkach jeszcze mniej opłacalnych niż zwykłe kredyty hipoteczne... no ale coś za coś.


Rzeczywiście tylko kilka banków oferuje właśnie kredyt na tę okoliczność. Nie wiem dokładnie które ale gdzieś tutaj na forum było już wymieniany, wiem, że na pewno bank PKO.
Coraz więcej jest takich banków, chyba teraz to juz 13.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:36
Wszystko zależy od banku. A gdzie chcecie starać się o dofinansowanie? My składaliśmy wniosek w PKO. Na początku myśleliśmy o zwykłym kredycie hipotecznym ale doszliśmy do wniosku, że MdM bardziej nam się opłaca. Ciekawa jestem czy dostaniemy te pieniądze.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 10:21
A może zainteresuje Państwa oferta BZ WBK, jest najnowsza na rynku z dofinansowaniem mdm TUTAJ
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:20
lilka napisał
Wszystko zależy od banku. A gdzie chcecie starać się o dofinansowanie? My składaliśmy wniosek w PKO. Na początku myśleliśmy o zwykłym kredycie hipotecznym ale doszliśmy do wniosku, że MdM bardziej nam się opłaca. Ciekawa jestem czy dostaniemy te pieniądze.


Też jestem ciekawa czy Wam się uda. My póki co prześwietlamy oferty i czytamy zanim złożymy jakikolwiek wniosek.
Ilona Maciejuk napisał
A może zainteresuje Państwa oferta BZ WBK, jest najnowsza na rynku z dofinansowaniem mdm TUTAJ


Dziękuję przejrzymy ich ofertę bo jeszcze nie czytaliśmy nic o nim:)
Cytuj
Odpowiedź