• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Abonament, który ma wszystko za darmo i bez limitu.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
djurek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.12.2015 20:07
Ależ to nie tylko w Orange tak jest, że dają najlepsze oferty, jak rezygnujesz z umowy. Mi zawsze jak umowa się kończy, to idę do salonu i mówię, że chcę zrezygnować. Zaraz mam masę ciekawych ofert. A taka, jaką oferują, gdy chcesz przedłużyć umowę jest zwykle dużo gorsza.
Miałem tak w Orange, potem w plusie. Podejrzewam, że i u innych podobnie to wygląda. Nie wiem, z góry mają tak nakazane, czy co?
Cytuj
Orange Ekspert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 14:25
Naszą aktualną ofertę sprawdzisz tutaj http://www.orange.pl/kid,4002009272,id,4003758647,article.html#oferta_menu

Mając kilka usług w naszej sieci możesz otrzymać dodatkowy rabat do faktury http://www.orange.pl/indyw_oferta_laczona.phtml#oferta_menu
Cytuj
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 15:36
Orange ma tak znakomitą obsługę klienta, że nigdy więcej nie zdecyduję się na tę firmę.
Tyle co miałam użerania się z nimi z powodu internetu i reklamacji, które ciągnęły się przez parę miesięcy, to nikomu nie życzę.
Naprawdę nic miłego.
Jakoś też nie wierzę, żeby mieli jakieś niesamowite oferty.
Nie uważacie, że teraz ogólnie nie ma jakichś bardzo dobrych ofert?
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2015 11:11
Ja tam mam u nich telefon i internet i nie narzekam. W moim mieście niestety są problemy z internetem kablowym, więc musiałam mieć mobilny, zdecydowałam się na Orange i nie żałuję.
Co jeszcze oprócz tych usług można mieć w Orange? Jakąś telewizję czy coś?
Chętnie bym coś dobrała, gdybym oczywiście mogła liczyć na odpowiedni rabat.
Jestem ich klientką od jakiegoś pół roku, więc mam na dzieję, że istnieje taka możliwość?
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.12.2015 10:56
Jestem miło zaskoczony postawą Virgin Mobile. Przed świętami zrobili akcję z darmowymi kartami SIM, które były doładowane kwotą 5 zł. Aktywowałem pakiet #Freemium w ramach którego otrzymałem za free 30 min do wszystkich, 30 smsów oraz 300 mb internetu.
Żadnych zobowiązań - jak dla mnie nie ma lepszej oferty obecnie na rynku.
Cytuj
JulaKs

Niezarejestrowani

4.1.2016 14:45
ekunin napisał
Jestem miło zaskoczony postawą Virgin Mobile. Przed świętami zrobili akcję z darmowymi kartami SIM, które były doładowane kwotą 5 zł. Aktywowałem pakiet #Freemium w ramach którego otrzymałem za free 30 min do wszystkich, 30 smsów oraz 300 mb internetu.
Żadnych zobowiązań - jak dla mnie nie ma lepszej oferty obecnie na rynku.
W ogole VM ma dobrą oferę, ja teraz tez sie zastanawiam nad ich ofertą, za niecalae 30 zł, wszytsko za darmo.
Cytuj
Odpowiedź