• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Abonament, który ma wszystko za darmo i bez limitu.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 15:21
Możecie polecić mi jakiś abonament, w którym rozmowy, smsy i internet będą bez limitu?
po prostu żebym raz w miesiącu zapłacił określoną kwotę i o nic się nie martwił.
ile takie coś mogłoby kosztować?
Dodam, że może to być zarówno oferta firmowa, jak i osobista, jest mi wszystko jedno, czy wezmę to na siebie czy na firmę.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 14:11
Virgin Mobile, sprawdź ich ofertę
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kakadu

Niezarejestrowani

2.12.2015 11:46
O a ile to kosztuje. Tez czegoś poszukuje, bo niby mam w Orange powykupowane pakiety,a i tak zamiast 60 zł płace dużo więcej i to miesiąc w miesiąc. Przydałoby się zapłacić raz w miesiącu inie martwić się o to ile dzwonie czy korzystam z internetu.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 14:24
w Virgin płacisz 29 zł i masz wszystko (rozmowy i smsy no limit, a się 5Gb), dodatkowo to prepaid czyli nie podpisujesz lojalki
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kakadu

Niezarejestrowani

2.12.2015 15:32
Robert Sierant napisał
w Virgin płacisz 29 zł i masz wszystko (rozmowy i smsy no limit, a się 5Gb), dodatkowo to prepaid czyli nie podpisujesz lojalki
Dziekuje. Bardzo mi się podoba taka opcja.
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 8:27
Wow, jak za 30 złotych miesięcznie można mieć wszystko, to rzeczywiście super!
Sam mam w playu i też nie abonament, a kartę, warunki są niby nieco gorsze, ale moim zdaniem lepsze.
tzn. płacę za wszystko do momentu gdy:
- nawydzwaniam minut za 29,90
- naesemesuję za 10 złotych
- wykorzystam internet za 5 złotych w danym miesiącu. Wszystko ponad ten limit mam gratis, do tego wszystkie rozmowy i smsy w sieci w ogóle są gratis. Dzięki temu nie wykorzystuję miesięcznie więcej niż 10 złotych, bo jakoś dużo nie dzwonię poza sieć.
Tylko pytanie, czy ta oferta jest jeszcze dostępna?
Cytuj
Orange Ekspert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.12.2015 12:44
Jędrula napisał
Możecie polecić mi jakiś abonament, w którym rozmowy, smsy i internet będą bez limitu?


Szukasz oferty z telefonem czy bez? Posiadasz jakieś inne usługi abonamentowe w Orange?
Cytuj
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.12.2015 15:34
Orange Ekspert napisał


Szukasz oferty z telefonem czy bez? Posiadasz jakieś inne usługi abonamentowe w Orange?


W Orange nic nie posiadam. Szukam oferty bez telefonu, ale jeśli jakaś byłaby na dobrych warunkach i z telefonem, to też nie pogardzę. Najwyżej odsprzedam telefon.
A mogą mi Państwo coś zaproponować?
Ostatnio nie miałem czasu zająć się tą sprawą i jeszcze niczego nie wziąłem/kupiłem, także jestem otwarty na propozycje.
Cytuj
Gaco

Niezarejestrowani

14.12.2015 9:48
Ja polecam ten Virgin. Na prawde warto!:)
Cytuj
Damian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 18:55
Powiem Ci tak, że raczej wszędzie będzie taniej niż w Orange.
Współpracowałem z nimi przez bardzo duży okres czasu, jeszcze jak to była Idea - no i się obudziłem. Wszędzie dostałem lepsze warunki i telefon niż tam będąc klientem z długoletnim stażem :)

Proponowałbym Ci wziąć ofertę firmową, z racji tego, że są one na dużo bardziej korzystnych warunkach, a jak już łączysz usługi itd. to w ogóle sprawy groszowe wychodzą. Niestety w cenach się dokładnie nie orientuję, trzeba pytać u operatorów.
Wypowiedź została zmieniona przez: Damian 18.12.2015 18:57
Cytuj
Odpowiedź