• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najpopularniejsze telefony

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 9:55
Jakie telefony najczęściej kupują Polacy? Na pewno smartfony. Czym jeszcze charakteryzują się najpopularniejsze telefony? O tym tutaj.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

13.5.2015 13:30
Ja tam nie rozumiem fenomenu androida. Mam WP i jest okej. Te andoridy wydaja mi sie takie... papierowe;p
Cytuj
ewe_skrzy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.5.2015 13:34
Jakie? Papierowe? czemu?

Sama miałam androida i był ok. OBecnie jednak mam Windows Phone i szczerze powiedziawszy to z tego telefonu jestem bardzo zadowolona. Konkretnie mam Lumię 535. Taniutki telefon bo kupiłam za 450 zł ale obsługuje się bardzo wygodnie. Ma również większy ekran.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 11:52
Mi tez sie troche wydaja takie malo porządnie wykonane. Ale pewnie zalezy od modelu.
Cytuj
asikx

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 10:01
Bez przesady, jeśli weźmiesz jakiś dobry telefon z androidem to czemu miałby nie być funkcjonalny i porządny. Mam LG G2 i jest fajny z androidem.
Cytuj
gienek66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2015 15:54
Tez uważam, ze android jest lepszy. Można sobie instalować praktycznie wszystko, jest intuicyjny, nie to co WP.
Cytuj
Piotr Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2015 9:47
Sam rozglądałem się ostatnio za telefonem. Dobrze wykonane wydają sie na pewno Nokia 830, okia 930 oraz Nokia 735.

Za to nie mam przekonania do nowych telefonów Microsoftu. Niby ta sama firma ale wydają się bardzo kiepsko wykonane.Szczerze powiedziawszy to spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Obecnie szukam jakiegoś fajnego telefonu do 1500 zł. Mogę wydać dużo ale aby telefon był niezawodny. Może możecie coś polecić?
Cytuj
Odpowiedź