• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon tradycyjny czy smartfon

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ewe_skrzy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 8:11
Mój stary telefon ( ulubiona Nokia, którą mam już od prawie 10 lat) już się bardzo psuje tak więc na dniach będę musiała kupić sobie nowy. Zamierzam wziąć abonament bo nie mam cierpliwości i czasu aby biegać z kartą i kupować sobie te wszystkie pakiety. Widzę,że obecnie praktycznie wszystkie telefony w ofercie to smartfony :(

Czy jakakolwiek sieć ma może telefony tradycyjne? Czy jednak się trochę przełamać i zdecydować się na smartfona?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.5.2015 13:49
Pewnie, ze na smartfona. Mozna znaleźć jakiś w dobrej cenie. Opłaci się, na prawdę. Jest wiele aplikacji, które ułatwiaja codzienne funkcjonowanie. Na prawdę się opłaci.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.5.2015 15:00
Jak kilka lat temu miałem brac smartfona to tez czarno to widziałem. Potem nie potrafiłem go używać, co mnie strasznie denerwowało. A teraz uważam, ze smartfony są ekstra. Polecam.
Cytuj
korek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 8:10
No jasne,że smartfon. Na zwykłym telefonie nie przejrzysz sobie niczego co jest w sieci. Na smartfonie już tak. Sam używam smartfonów od czasu kiedy tylko pojawiły się na rynku :P

Kupiłbym sobie nowy model ale obecnie jestem trochę zadłużony i mnie po prostu nie stać :P

Na jakim się tutaj zastanawiasz?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.5.2015 9:17
Wez sobie smartfona, może na początek nie jakiegoś skomplikowanego. Microsoft Lumia 435 Dual SIM będzie na początek okej i nie jest zbyt droga.
Cytuj
Panuran

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 9:56
A czy są obecnie na rynku jakieś smartfony, które nie mają dotykowego wyświetlacza? Przyznam, że to jest to, co mnie strasznie denerwuje w tych telefonach. No i wcale nie jest tak, że w zwykłym telefonie nie da się instalować aplikacji czy przeglądać internetu, jest to chyba po prostu mniej wygodne. Sam ze względu na pracę w ciężkich warunkach nie mógłbym używać delikatnego smartfona, mam więc samsunga solida, na którym mogę instalować aplikacje .jar, mam tam też internet, oczywiście nie z wifi, tylko z karty, ale zawsze coś. No i jest bardzo wytrzymały, więc coś za coś.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2015 15:19
Jasne, ze są. Nokia E72, Sony Ericsson Hazel, Nokia E52, Sony Ericsson W995
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2015 8:48
Ta Nokia E72 to troche przezytek, na symbanie. Taki w ełni wymiarowy smartfon to to nie jest. Z aplikacjami nie poszalejesz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.5.2015 8:14
Ta Nokia jakis czas temu była modna, teraz jest juz tyle nowosci, ze szkoda miec cos takiego :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 12:51
Jak spróbujesz smartfon przez jakiś czas to potem już się przyzwyczaisz i nie będziesz chciała korzystać z innego telefonu. Ja na początku tez miałam obiekcje, a teraz sobie nie wyobrażam telefonu bez rożnych aplikacji czy bez dostępu do internetu.
Cytuj
Odpowiedź