• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon tradycyjny czy smartfon

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

8.5.2015 13:01
Pewnie, ze smartfon. Zreszta teraz znalezienie nie-smartfona jest trudne, bo wszyscy operatorzy je oferują.
Cytuj
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2015 12:30
No ja się właśnie zastanawiam, po czym mam poznać, że telefon to smartfon. Czy fakt, że ma dostęp do internetu o tym świadczy? No chyba nie, bo moja stara nokia 3310i też miała dostęp do internetu. Więc może te aplikacje? Ale mój samsung Delphi też miał możliwość instalowania aplikacji, czyli gier i plików .jar.
Więc co jest tym wyznacznikiem, że mamy do czynienia ze smartfonem? System operacyjny? A czy nie każdy telefon ma coś, co można by nazwać systemem?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2015 12:05
Telefon w polaczeniu z komputerem:) Takze od dawna mamyz tym do czynienia. telefony ze smigajacym internetem byly juz smartfonami.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2015 10:25
A to dobre pytanie, ktore telefony to jeszcze telefony tradycyjne, a ktore juz smartfony. Jakis czas temu mialem Samsunga, klawiatura querty, mial jakis dostep do neta. Czy juz byl to smartfon?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.5.2015 13:56
To jest dobre pytanie. Chyba nie. Telefony dotykowe, nowej generacji to smartfony.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.5.2015 14:50
Smartfon musi mieć dostęp do internetu i możliwość instalowania aplikacji, a jaka ma klawiaturę, i czy ma to sprawa drugorzędna.
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2015 16:58
Ja też mam samsunga delphi. Ma on klawiaturę qwerty, ma dotykowy ekran. Ma przeglądarkę, ale nie ma wifi. Mogę korzystać z internetu, ( w sumie już w starej nokii mogłam korzystać z internetu i to robiłam), jakieś aplikacje się tam instalowało, na pewno pliki jar, czyli w moim wypadku gry i książki. Ale czy to był smartfon? Według waszej typologi chyba tak, ale ja uważam, że raczej nie.
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 11:46
Tez mysle, ze nie. Smartfon to telefon wyższej generacji.
Cytuj
Cezary

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2015 14:03
Smartfon bez wifi to niezbyt dobry wybór. .... Szczególnie,ze internet w pakietach nie jest taki tani a wifi jest coraz bardziej dostępne. Nie wiem czy bym się zdecydował. Sam długo nie mogłem się przekonać do smartfonów.Obecnie mam smartfon i jestem z niego bardzo zadowolony. Okazało się,ze nie było czego się bać. Jest bardzo wygodny, ma wiele ciekawych funkcji. Oraz mogę korzystać z internetu gdizekolwiek jestem ( hehe brzmi jak reklama).
Cytuj
AdAP

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 11:38
Ale tak seri korzystasz dużo z wifi, ja ew. w domu. Bo tak to nigdzie dobry net nie ściąga. Lepiej miec jakis dobry pakiet neta w abonamencie.
Cytuj
Odpowiedź