• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po smartfon?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

15.4.2015 13:33
A Państwo gdzie kupują smartfony? W salonie? Przez Internet? u operatora? Jakie jest główne kryterium? Cena? O tym gdzie warto, a gdzie nie tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

16.4.2015 10:05
Biore zawsze od razu z abonamentem. Najmniej zachodu, zawsze cos sie wynegocjuje, bo od kilku lat przedłużam umowę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.4.2015 10:20
Tez tak robie, jakos tak jest wygodniej. Szukanie telefonu na wlasna reke wydaje mi sie niepotrzebnym zaracaniem glowy. A tu mam wszytsko na raz. Moze i troche przeplace :D ale co tam. Nie zliczam co miesiac ile moglbym stracic, jesli place i tak rachunek 120-150 zl miesięcznie.
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.4.2015 12:42
Tak cena. Kupuję po prostu tam gdzie dany model jest najtaniej.
Abonament obecnie również posiadam ale bez telefonu. Wyliczyłam sobie swego czasu,że lepiej jest czasami wziąć sobie tańszy abonament bez telefonu i telefon dokupić samodzielnie ( szczególnie jeśli nie potrzebujemy sprzętu z dużą ilością zbędnych bajerów oraz dodatków).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 11:00
Tereza napisał
Tak cena. Kupuję po prostu tam gdzie dany model jest najtaniej.
Abonament obecnie również posiadam ale bez telefonu. Wyliczyłam sobie swego czasu,że lepiej jest czasami wziąć sobie tańszy abonament bez telefonu i telefon dokupić samodzielnie ( szczególnie jeśli nie potrzebujemy sprzętu z dużą ilością zbędnych bajerów oraz dodatków).
Ja w sumie tego nie przeliczałem. Ale wydaje mi się, ze jakoś oferty są zawsze ciekawsze od razu z telefonem. Ale z ołówkiemw ręku nie liczyłem, to kto wie.
Cytuj
OlafLub

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2015 16:55
JA zwracam uwagę na takie rzeczy. Jeśli nie potrzebuję dużego abonamentu to go nie wezmę, jeśli telefon mogę gdzieś dostać taniej, to kupię go właśnie tam. NA pewno nie bawię się w sentymenty i nie przedłużam umów z operatorami, jeśli konkurencja zaproponuje mi lepszą ofertę. Ostatni smartfon kupiłem u operatora, ale skusił mnie naprawdę dobrą ofertą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.4.2015 12:17
Operatorom tez zalezy zeby sprzedac, oferuja niezle oferty. Tez szukalam roznych ofert, przedluzajac umowe. Zostalam w swojej sieci, bo w koncu zaoferowali mi dobry telefon i jeszcze lepszy abonament.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.4.2015 14:39
No ale moze jakbys wziela jakis mix np. i tel kupiony oddzielnie mogloby wyjsc taniej, ja tak zrobiłem. Problemw tym, ze lubimy chodzic na łatwiznę. Dadza to biore i na 2 lata spokoj z wysokimi oplatami.
Cytuj
marcinaz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 11:12
Ja biorę zawsze na abonament. W zasadzie rodziece brali bo sam dopiero od niedawna pracuję i nie dali mi wczesniej. Ale pewnie jak będe miał pracę na czas nieokreślony to wezmę sobie abonament.

Obecnie za 100 zł miesięcznie w dowolnej sieci można mieć naprawdę fajny telefonik. Z tych najlepszych.

Wiecie może jaki operator ma obecnie najlepszą ofertę, w której można dostać iphone'a?
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 11:17
Ja tam nie lubię się wiązać umowami. A że nie muszę mieć najnowszego sprzętu to zwykle kupuję jakieś używane, ale w dobrym stanie. Najchętniej oczywiście przez internet. Jak się wybiera opcję za pobraniem, to w zasadzie nie ma problemu z oszustwami. No i patrzę na cenę, wiadomo, ale równie ważne są parametry urządzenia.
Cytuj
Odpowiedź