• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Minuta do innych sieci - telefony na kartę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 14:20
Mają Państwo telefon na kartę? Ile Państwo płacą za minutę do innych sieci? Gdzie opłaca się najbardziej? Tutaj nasze zestawienie.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.3.2015 12:15
No 9 gr to jeszcze ok. Ale do tel na karte nikt mnie nie namowi. O nie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.3.2015 16:43
29 gr za minute w Plusie, i proszę Ludzie mowia ze niby Plus najlepszy. To ja sie pytam w czym. Oferty dla firm slabe, oferty na karte slabe. Abonamenty pewnie tez...
Cytuj
Faustyn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2015 8:55
@Edek, a dlaczego nie?

Niezbyt podoba mi się to zestawienie, bo na kartę jest dużo więcej taryf, niż przedstawione. Ja mam na przykład telefon na na kartę w play w formule minimax. I rzeczywiście minuta rozmowy poza play to 29 groszy, ale po wydzwonieniu 100 minut w miesiącu dalsze rozmowy do końca miesiąca mam za darmo do wszystkich. Bez wykupowania pakietów. Podobnie z smsami, które kosztują mnie 9 gr za sztukę, ale po wysłaniu 100 reszta jest za darmo. Z internetem to samo, jak wykorzystam za 5 złotych miesięcznie, to mam za darmo. Oczywiście do play zarówno smsy, jak i rozmowy są za darmo.
Może to brzmi jak reklama, ale jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z posiadanej taryfy, czemu chyba nikt nie powinien się dziwić. Jedyny problem to zasięg.

A jakie są koszty rozmów i smsów w waszych taryfach? Bo podejrzewam, że mało kto mnie przebije!
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2015 12:38
Ja szczerze powiedziawszy to nigdy nie płacę za rozmowy tak jak jest podane w taryfie... Te 20 gr za minutę to niby nie jet dużo ale jeśli człowiek się rozgada to jednak potrafi być to znaczące.
Jakiś czas temu przekonałam się do abonamentu. Mam obecnie abonament na kartę w orange. Płacę 40 zł miesięcznie i mam za to darmowe rozmowy oraz smsy do wszystkich sieci. Dodatkowo darmowy internet ( 1gb ale to w zupełności mi wystarcza....).
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.3.2015 10:40
Ja nic :) Dzisiaj z rana wzięłam abonament w sieci orange. w cenie 38 zł mam za darmo wszystko:
rozmowy
smsy
i jeszcze 1 gb internetu
dodatkowo Nokia 735 ( jeszcze miałam do wyboru Lg G2 mini)
Oferta na firmę , po odliczeniu wszystkich podatków wychodzi właśnie te 38 zł.
Karta była o wiele mniej wygodna .
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 13:11
No wlasnie, oferty na karte sa mniej wygodne. To glowny zarzut. Te doladowania itd. Tutaj masz i korzystasz, i jeszcze druga kwestia, ze przy abonamencie zawsze dostaje sie jakis telefon, przy karcie nie.
Cytuj
Odpowiedź