• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Różnice między spamem a informacją handlową

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ksaron

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2015 11:33
Informacja o terminie wizyty nie jest chyba informacją handlową. Co innego info o rabatach. Jestem jak najbardziej za tym, żeby podawać numer telefonu w miejscach, gdzie dostaniemy z tego powodu jakieś profity, choćby różne przypomnienia (ja na przykład chodzę do szkoły Żak i przed każdym zjazdem dostaje przypomnienie), ale powinna być możliwość zaznaczenia opcji, że nie chcemy, aby nasze dane były sprzedawane czy też prezentowane partnerom handlowym, a nie wszędzie to jest.
Bo jeśli daję numer jednej firmie, a ona to daje dalej, to potem już nie wiadomo u kogo to blokować. Pytanie, czy da się z tym jeszcze coś zrobić?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.6.2015 11:10
ksaron napisał
Informacja o terminie wizyty nie jest chyba informacją handlową. Co innego info o rabatach. Jestem jak najbardziej za tym, żeby podawać numer telefonu w miejscach, gdzie dostaniemy z tego powodu jakieś profity, choćby różne przypomnienia (ja na przykład chodzę do szkoły Żak i przed każdym zjazdem dostaje przypomnienie), ale powinna być możliwość zaznaczenia opcji, że nie chcemy, aby nasze dane były sprzedawane czy też prezentowane partnerom handlowym, a nie wszędzie to jest.
Bo jeśli daję numer jednej firmie, a ona to daje dalej, to potem już nie wiadomo u kogo to blokować. Pytanie, czy da się z tym jeszcze coś zrobić?
Czym innym jest informacja handlowa, a czym innym przypomnienie o wizycie (co akurat jesy wyrazem troski o klienta). Możesz wycofać zgodę. Najlepiej zadzwonic do firmy lub maila wysłać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.6.2015 15:14
Ja raz wysłałem sms na konkurs w radio, teraz ciagle dostaje od nich przypomnienia o kolejnych konkursach. Juz nie wiem co z tym robić...
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2015 15:43
Gość napisał
Ja raz wysłałem sms na konkurs w radio, teraz ciagle dostaje od nich przypomnienia o kolejnych konkursach. Juz nie wiem co z tym robić...


Też tak kiedyś miałem. Ale im się to przecież kompletnie nie opłacało! Nawet do pewnego momentu liczyłem, ile mi wysłali smsów i było tego ponad 30 za jednego mojego. Czy oni nie płacą za te smsy? Kilkudziesięciu takich jak ja i firma by im zbankrutowała, bo naprawdę trochę na mnie stracili w tym momencie.
A mi niestety zostało ignorowanie ich smsów, a potem zmieniłem numer i mam spokój.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 13:58
Na pewno im się opłaci. Twoj sms bedzie kilkukrotnie, albo i kilkudziesięcio niż ich.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2015 14:49
Jasne, ze im sie opłaci. W innym przypadku nie wysyłaliby tego tak masowo. Maja odpowiednie umowy z operatorami.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.6.2015 13:02
Oni nie płacą za kazdy sms tak jak my. Maja te wpsomniane umowy i wysyłają na ich podstawie setki smsów na raz.
Cytuj
Kaja Metrowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2015 12:32
Mnie bardzo od jakiegoś czasu denerwuje allegro. Codziennie wysyła mi jakiś spam z ofertą handlową na skrzynke. W końcu zaznaczylam google,ze to spam i wprawdzie przestało mi to przychodzić ale przestałam również dostawać ważne maile od klientów na allegro. Tak więc musiałam z powrotem to włączyć. Czy jest jakaś opcja aby wyłączyć reklamy z allegro na skrzynce a aby wysyłało mi jedynie ważne informacje?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.6.2015 14:41
Kaja Metrowska napisał
Mnie bardzo od jakiegoś czasu denerwuje allegro. Codziennie wysyła mi jakiś spam z ofertą handlową na skrzynke. W końcu zaznaczylam google,ze to spam i wprawdzie przestało mi to przychodzić ale przestałam również dostawać ważne maile od klientów na allegro. Tak więc musiałam z powrotem to włączyć. Czy jest jakaś opcja aby wyłączyć reklamy z allegro na skrzynce a aby wysyłało mi jedynie ważne informacje?
Ja znowu z allegro mam tak, ze jak tam wejde to potem ciagle mam gdzie wyskakujace reklamy mimo ze mam ad blocka. Masakra,
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2015 11:35
Zaloz sobie ad block, i po problemie.
Cytuj
Odpowiedź