• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Różnice między spamem a informacją handlową

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 7:39
Co prawda niedawno poruszaliśmy temat spamu w telefonie, jednak chciałem zaznaczyć, że nie jest to jednoznaczne z informacjami handlowymi. Tutaj więcej na ten temat. Dla Państwa, tak praktycznie, jest jakaś różnica?
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

10.2.2015 8:08
Dla mnie to jedno i to samo, wysylaja te reklamy nikomu niepotrzebne. Bez sensu. Nikt tego nawet nie czyta.
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 11:15
Nie przepadam za dostawaniem informacji na telefon chociaż w niektórych przypadkach mogą być to faktycznie fajne informacje ( na przykład o promocjach czy zniżkach w danym sklepie...) . Wtedy faktycznie można to jeszcze tolerować ;)
Wtedy jednak zwykle sama podałam w danym sklepie swój mail czy telefon tak więc nie mogę mieć do nikogo pretensji. Gorzej jest jak ktoś bez mojej zgody wysyła różne takie głupoty.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 15:30
Tez uwazam, ze to to samo. Jak chce to sam znajde informacje handlowa, a nie beda ,mi wysylac. Wkurza mnie tez jak np. wysle do radia 1 smsa, a oni potem przysylaja przez rok.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 8:50
A ja na przykład jestem zadowolona z informacji handlowych jakie wysyłają do mnie niektóre firmy.Dzięki nim można dowiedzieć się o różnych promocjach jakie mają. Na przykład w CCC czy esotiq - jestem w ich klubie i dostałam przedwczoraj zniżkę na 70% na wszystko z kolekcji zimowej. Myślę,ze spokojnie z tego skorzystam ponieawż wszystko jest dobrej jakości a jednak można trochę zaoszczędzić.
Nachalny spam z sieci komórkowych można wyłaczyć. Wygooglujcie sobie odpowiedni kod.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 11:43
Kadża napisał
A ja na przykład jestem zadowolona z informacji handlowych jakie wysyłają do mnie niektóre firmy.Dzięki nim można dowiedzieć się o różnych promocjach jakie mają. Na przykład w CCC czy esotiq - jestem w ich klubie i dostałam przedwczoraj zniżkę na 70% na wszystko z kolekcji zimowej. Myślę,ze spokojnie z tego skorzystam ponieawż wszystko jest dobrej jakości a jednak można trochę zaoszczędzić.
Nachalny spam z sieci komórkowych można wyłaczyć. Wygooglujcie sobie odpowiedni kod.
To tez racja. Przy rejestracji podajemy nr liczac na rabaty, nie dziwmy sie, ze informacje dostajemy. Moze po prostu bardziej selekcjonujmy
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:33
Zwykle wszystko da się odkręcić. Przy zakupach oferowana jest możliwość założenia sobie karty stałego klienta. Podajemy tam numer telefonu, mail oraz inne dane. Sami zgadzamy się na przekazywanie informacji handlowej tak wiec nie możemy się dziwić,że taka informacja jest nam przekazywana.
Pozdrawiam.
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.4.2015 17:02
Ale często przecież jest tak, szczególnie w konkursach internetowych, że żeby mieć szansę coś wygrać, to musimy podać numer czy e-mail. A potem oni zaczynają nas spamować. Niby coś za coś, ale to jednak denerwujące. Czasem warto się dwa razy zastanowić, czy na pewno jakaś nagroda jest tego warta, bo zwykle sprzedajemy nasze dane za jakiś breloczek czy inną próbkę i nawet się nad tym nie zastanawiamy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.4.2015 12:15
To jedno i to samo. Jak chce jakas informacje to sama znajde, nie czekam az dostane. Wiec dla mnie nie ma różnicy miedzy spamem, a informacja handlowa ;p
Cytuj
rafek34

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 18:21
Ale czasem takie sms są przydatne, myślę, że to kwestia ustawień systemu i strategii. Dzięki nowoczesnym systemom obsługi wysyłki można do odpowiednio dobranej grupy klientów wysyłać naprawdę przydatne dla nich treści, np. informacje o rezerwacjach, terminach wizyt, promocjach, nowościach itd. Nie muszą to być nachalne informacje reklamowe.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź