• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon z LTE Warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2015 13:00
Co sądzicie o technologii LTE? Warto jest kupować sobie taki telefon? Czy jednak rozwiazanie nie jest zbyt opłacalne? Zastanawiam się nad zakupem ale z drugiej strony słyszałem,że LTE bardzo rzadko się włącza... Nie zawsze, nie we wszystkich miejscach.
Warto jest dopłacać?
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 14:18
Nie warto. A czemu? LTE nie wszędzie niestety działa. NIby masz internet LTE ale tak naprawdę rzadko się włącza.
Sama mam telefon z tą funkcją ( konkretnie Lg G2 mini) i korzystam z tego może kilka razy w miesiącu jak się cudem uruchomi ;)
Tak więc jeśli masz możliwość kupna fajnego telefonu w dobrej cenie ale bez LTE to śmiało.
Nie jest to jakiś super bajer.
Cytuj
koronka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.1.2015 15:17
Zalezy w jakiej sieci. W Orange słabo to wygląda, ma kilka testowych stacji, w Playu jest troszke wiecej, najlepiej LTE w Plusie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.2.2015 20:16
Tez czytalem, ze podobno zalezy od sieci, bo nawet jak masz opcje to moze nie bedziesz mogl z niej korzystac ...
Cytuj
lbreng

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 15:55
Warto zainwestować w LTE bo będzie to się rozwijać
Cytuj
http://www.libraenergia.pl/pl/oferta/home-line/oprawy-sufitowe-led
Gość

Niezarejestrowani

3.2.2015 13:52
lbreng napisał
Warto zainwestować w LTE bo będzie to się rozwijać
Ale w jakim tempie? Warto teraz czy za rok, dwa?
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2015 9:11
Gość napisał
lbreng napisał
Warto zainwestować w LTE bo będzie to się rozwijać
Ale w jakim tempie? Warto teraz czy za rok, dwa?

NO właśnie to jest pytanie. O ile człowiek mieszka w dużym mieście to włącza sie często.
Ale sama obecnie mieszkam na wsi i ani widu ani słychu LTE.
W podróży tak samo. Jak jedziesz samochodem to Ci się nie włączy. Z drugiej strony obecnie większość nowych telefonów ma już tę funkcję. Nie widziałam chyba żadnego telefonu powyżej tysiaka, który nie miałby w sobie LTE.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 18:07
Wyglada na to, ze warto zaczekac az sie rozwinie i dopiero inwestowac, nie odwrotnie :)
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 18:07
Wyglada na to, ze warto zaczekac az sie rozwinie i dopiero inwestowac, nie odwrotnie :)
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 11:17
Iwona napisał
Wyglada na to, ze warto zaczekac az sie rozwinie i dopiero inwestowac, nie odwrotnie :)

Wydaje się,ze wtedy kiedy dopiero się to rozwinie to LTE w telefonach będzie już standardem :) Jak byłam w UK to LTE bardzo często się włączało. U nas jest z tym gorzej.
Obecnie korzystam z internetu mobilnego Play. Mam modem LTE i bardzo rzadko mi się to włącza. I jedynie w jednym pomieszczeniu w domu.
Cytuj
Odpowiedź