• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Telefon z LTE Warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

21.4.2015 12:10
Na razie lte to troche naciaganie, ale kto wie moze za jakies po roku bedzie smigalo i u nas. Trzeba czasu. A teraz to sie sprzedaje bardziej w formie jakiejs ciekawostki.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.4.2015 14:43
Trzeba zaczekac, jak proponuja to na razie nie brac. Po co placic za cos co nie działa.
Cytuj
Epic

Niezarejestrowani

1.2.2018 23:21
OMG oczywiscie ze warto sobie kupic telefon z internetem LTE
Jezeli mieszkasz w miescie ktore ma zasieg LTE, chocby mial znikac to dziala zdecydowanie lepiej i mozna plynnie ogladac filmy, czy grac w gry online ;)
Ja mam internet w dobrej cenie i wystarcza mi miesiecznie,a spro korzystam
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Golej

Niezarejestrowani

6.3.2018 1:45
Sama mam LG G6 i jest to jeden z lepszych smartfonów z jakich dano mi w życiu korzystać. Fakt, że w Polsce akurat cena odstrasza często, ale własnie po to podpisujemy umowy z operatorami sieci i bierzemy telefony na tzw. raty. No tak tak... ja mam umowę z Play, ale po 2 latach wymieniam telefon na nowszy ;] Może LG mnie zaskoczy. A internet śmiga jak ta lala
Cytuj
sosimply

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2018 13:33
Golej napisał
Sama mam LG G6 i jest to jeden z lepszych smartfonów z jakich dano mi w życiu korzystać. Fakt, że w Polsce akurat cena odstrasza często, ale własnie po to podpisujemy umowy z operatorami sieci i bierzemy telefony na tzw. raty. No tak tak... ja mam umowę z Play, ale po 2 latach wymieniam telefon na nowszy ;] Może LG mnie zaskoczy. A internet śmiga jak ta lala


Zdecydowanie zgadzam sie :)
Cytuj
Bellucci

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2018 13:56
nie wiem jak jest w innych sieciach, ale ja mam w plusie i śmiga bez zarzutów
Cytuj
kinzz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.2.2019 18:38
Mamy 2019 ijest już standardem. Ba, powstaje 5g ;) Strasznie szybko ta technologia idzie do przodu
Cytuj
Odpowiedź