• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki system w telefonie. Windows Phone czy Android

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

20.1.2015 13:51
Tez mysle, ze wp jest dobry. Moze ma niektore funkcje inne;p ale chociazby pakiet office jest na plus. Tez polecam.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2015 9:36
Ja aktualnie korzystam z telefonu z Widows Phone - konkretnie z NOkii 530. Jest to niedrogi telefon, dałem za niego niecałe 400 zł ponieważ nie widzę sensu w wydawaniu dużych pieniędzy na telefon komórkowy.
Wcześniej korzystałem z androida i szczerze powiedziawszy to czasami potrafil się zaciąć. Windows tak nie robi.
W najbliższym czasie chciałbym zmienić telefon na nowszy. MOże polecicie coś z windowsem w cenie ok 1000 zł?
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2015 18:06
Wzyscy którzy maja wp sa zadowoleni, może z tymi aplikacjami faktycznie słabo, ale z z 2.strony sciaganie wszystkiego na mase to tez nic dobrego.
Cytuj
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2015 11:38
Wszystkie najwazniejsze aplikacje w Windows Phone są tak więc nie widzę problemu w zainstalowaniu sobie tego systemu. Osobiście posiadam, jestem z niego zadowolony i w najbliższym czasie nie będę wymieniał mojej Nokii na nic innego.
A gierki?
No cóż ;) Jeśli jest to dla kogoś takie ważne to faktycznie może wybrać androida. Dla mnie jednak nie ma to aż takiej wartości.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.2.2015 15:29
ekunin napisał
Wszystkie najwazniejsze aplikacje w Windows Phone są tak więc nie widzę problemu w zainstalowaniu sobie tego systemu. Osobiście posiadam, jestem z niego zadowolony i w najbliższym czasie nie będę wymieniał mojej Nokii na nic innego.
A gierki?
No cóż ;) Jeśli jest to dla kogoś takie ważne to faktycznie może wybrać androida. Dla mnie jednak nie ma to aż takiej wartości.
Oj nie wszystkie. Wiele jeszcze nie ma. Ale co jest fajne to n. masz office, excel itd jest. PDF ladnie sie sciagaja. Zalezy do zcego chcecie uzywac telefonu.
Cytuj
Odpowiedź