• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki system w telefonie. Windows Phone czy Android

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 11:12
Witam. Jaki system w telefonach preferujecie?
Sama osobiście nie wyobrażam sobie przejścia na telefon o innym systemie niż android ( masa przeróżnych funkcji, praktycznie wszystkie aplikacje powstają właśnie pod niego...).
Z drugiej strony są głosy,że Windows Phone w przeciwieństwie do androida nie zacina się.
Jakie Wy macie zdanie na ten temat?
Cytuj
Bialek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.1.2015 6:19
Kadża napisał
Witam. Jaki system w telefonach preferujecie?
Sama osobiście nie wyobrażam sobie przejścia na telefon o innym systemie niż android ( masa przeróżnych funkcji, praktycznie wszystkie aplikacje powstają właśnie pod niego...).
Z drugiej strony są głosy,że Windows Phone w przeciwieństwie do androida nie zacina się.
Jakie Wy macie zdanie na ten temat?

Sam kiedyś wolałem androida, obecnie przyczylam się bardziej w stronę systemu windows phone, powiem Ci,zę jest jednak wygodniejszy, nic się nie zacina. Aby android chodził Ci dobrze to musisz mieć naprawdę dobry telefon.
WP chodzi super nawet na tych tańszych tak po 200-300 zł...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.1.2015 15:02
Mam windowsa i nie zamienię na nic innego. Co prawda to moj 1.smartfon i nie mam porównania, ale chodzi dobrze. Zero zacinania i wgl. na prawdę się sprawdza.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 16:20
Windowsy wcale nie sa tak zle jak wszyscy przedstawiają,Nokia Lumnia to dobry wynalazek. Polecam.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 15:56
Zdumiewajace, ale coraz wiecej osob chwali jednak windowsa w telefonach:) Moze faktycznie coraz wiecej aplikacji i opcji robi swoje.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.1.2015 7:10
Radek napisał
Zdumiewajace, ale coraz wiecej osob chwali jednak windowsa w telefonach:) Moze faktycznie coraz wiecej aplikacji i opcji robi swoje.

Powiem Ci,że obecnie praktycznie wszystkie aplikacje są tworzone pod 3 systemy: ios , wp oraz andka. Twórcom zależy na tym aby dotrzeć do największej liczby osób.
WP ma tę przewagę,że się nie muli. Szczególnie jak chcesz sobie kupić tani telefon. Na telefonach w cenie powyżej 1000 zł to wszystko będzie świetnie śmigało. Ale na tych za 200-300 to jednak andek może się zacinać.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 8:49
Oj nie wszytskie na widowska jeszcze sporo nie ma, chociaz fakt jak patrzyłem ostatnio na zestwaienie bankowych to nie było źle. Wiekszosc ma na wp.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.1.2015 10:53
Tez mi się wydaje, ze nie wszystkie aplikacje działają na windowsa. I te bankowe tez nie wszystkie. To jest jak na razie wada tego oprogramowania, ale pewnie szybko sie to zmieni.
Cytuj
eksfn

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 11:05
Tylko i wyłącznie Windows, jest dużo prostszy niż Android
Cytuj
http://ekasyfiskalne.pl/pl/c/skanery-kodow-kreskowych/71
Gość

Niezarejestrowani

19.1.2015 16:07
Windows nie jet taki zly jak go maluja. Zreszta z tego co slyszalem to android wiele nie wyrzyma i czesto pada, a wp nie.
Cytuj
Odpowiedź