• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Funkcje bankowych aplikacji mobilnych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

2.1.2015 11:48
Aleksandra napisał
Ja nie mam takiej aplikacji, ale sie przymierzam. Mam konto w PKO BP, wiec w zasadzie nie wiem czy maja aplikacje i jakie ma funkcje. Ma ktoś?

Przecież PKO ma IKO, to jest ten system, który ma być w Polsce standardem, bo zdaje się, że wdrażać go już 6 innych banków - z tego co pamiętam, to są tam bz, millennium,ing i mbank. Spytaj w swoim oddziale albo zadzwoń na infolinie, to ci powiedzą, co zrobić by płacić komórką
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 12:02
Aleksandra napisał
Ja nie mam takiej aplikacji, ale sie przymierzam. Mam konto w PKO BP, wiec w zasadzie nie wiem czy maja aplikacje i jakie ma funkcje. Ma ktoś?

Powiem Ci,że sama mam konto w banku i obecnie korzystam z ich aplikacji na IPADA. Nazywa się IPKO i możesz sobie ją ściągnąć z iTunes. Służy do generowania kodów jednorazowych do potwierdzania trakskcji. Bardzo wygodna funkcja.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 9:50
Tutaj kilka zalet bankowości mobilnej. Korzystają Państwo? Chyba najwyższy czas, przed tym nie uciekniemy :)
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.4.2015 11:35
Ja mam trochę wątpliwości za każdym razem, gdy muszę skorzystać z bankowości internetowej przez telefon. Zastanawiam się czy to jest na pewno bezpieczne? O ile jestem w stanie zapanować nad komputerem i należycie go zabezpieczyć, o tyle w przypadku smartfonów kompletnie się na tym nie znam, a przecież i na tych platformach zdarzają się włamania. Czy takie aplikacje są bezpieczniejsze niż po prostu wchodzenie na strony internetowe? Bo ja zawsze po prostu wpisywałam adres banku w przeglądarkę w telefonie.
Cytuj
Odpowiedź