• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Funkcje bankowych aplikacji mobilnych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 13:51
Korzystają Państwo z bankowych aplikacji mobilnych? Jakiego banku aplikacje sa najlepsze? Które funkcje przydają się najbardziej? Informacje tutaj.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

3.12.2014 14:33
mbank ma dobra aplikacje, wiele funkcji, najlepsze sa przelewy na numer telefonu :D Wysyłam komus, a on sobie sam wpisuje nr konta. Unikatowa opcja, podejrzewam, ze inne banki tego nie maja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.12.2014 15:42
Jeżeli ktoś generalnie poszukuje informacji o mobilnych systemach płatności online w Polsce to polecam zapoznać się z załączonym artykułem. Jest w nim rownież wzmianka o tych dedykowanych przez konkretne banki np. o płatnościach IKO banku PKO http://smartdeal.pl/systemy-platnosci-mobilnych-w-polsce
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.12.2014 15:56
Ja mam nokie i niestety, ale na windowsie niewiele rzeczy mozna zainstalować...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.12.2014 13:13
Ja korzystam z aplikacji mobilnej banku i robie szybkie przelewy, nie musze czekac, az siade w domu prze komputerem, czasem tez sprawdzam stan konta, historie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.12.2014 15:49
Tez sprawdzam konto, robie przelewy. Jakos nie obwiam sie o bezpieczenstwo, bo tak myslac mozna popasc w paranoje, na kompa tez mozna sie wlamac.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2014 14:25
Ja korzystam z aplikacji bankowej, podglądu salda i przelewów, mam też wbudowany w smartfon odbiornik GPS.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:40
Teraz np. Bank Millennium pozwala nie tylko wziąć kredyt, ale tez zaciągnąć linie kredytowa w koncie przez telefon, dobra rzecz.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2014 19:14
Ja jeszcze nie mam, ale slyszalem ze meritum ma bardzo dobra aplikacje. Ma ktos?
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.12.2014 9:24
Ja nie mam takiej aplikacji, ale sie przymierzam. Mam konto w PKO BP, wiec w zasadzie nie wiem czy maja aplikacje i jakie ma funkcje. Ma ktoś?
Cytuj
Odpowiedź