• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak ładować telefon?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 8:44
Jak korzystać z ładowarki, żeby telefon był zawsze gotowy do użycia? Zapraszam do artykułu
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

10.10.2014 15:08
Jak najszybciej
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:22
haha no to dobry koment hehe :P ja to w ogóle nieogar jestem i często mam tak że nie zauważe że komórka mi się rozładowała i potem zdziwienie ze ktoś do mnie nie zadzwonił ;)
Cytuj
Sonja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 0:20
Byłam pewna, że telefon powinno się podłączać właśnie gdy bateria rozładuje się calkowicie i ładować go wtedy do pełna i że podładowywanie powoduje skracanie się żywotności bateri... co więcej z doświadczenia też mam takie wrażenie, mąż podładowuje co chwilę gdy tylko jest w domu a wychodząc gdzieś razem na dłużej pomimo tego że telefony naładowane do pełna jego rozładowuje się szybciej... aplikacje w stanie czuwania mamy wlączone te same, a mąż ma model nowszy Galaxy.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:51
Gość napisał
Jak najszybciej


O tak, dobrze że iphony się tak szybko ładują bo ja też często mam rozładowaną komórkę i potem 10 minut przed wyjściem się stresuję że nie mam telefonu naładowanego.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:19
Sonja napisał
Byłam pewna, że telefon powinno się podłączać właśnie gdy bateria rozładuje się calkowicie i ładować go wtedy do pełna i że podładowywanie powoduje skracanie się żywotności bateri... co więcej z doświadczenia też mam takie wrażenie, mąż podładowuje co chwilę gdy tylko jest w domu a wychodząc gdzieś razem na dłużej pomimo tego że telefony naładowane do pełna jego rozładowuje się szybciej... aplikacje w stanie czuwania mamy wlączone te same, a mąż ma model nowszy Galaxy.


Tak było w tych starszych bateriach teraz w tych nowszych na przykład w iphonie jest wskazane aby go nie rozładowywać tylko właśnie doładowywać żeby się nie rozładował więc to wszystko zależy od telefonu i baterii:)
Cytuj
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 10:20
No to w sumie jest lepsze rozwiązanie bo będąc w domu zawsze korci mnie widząc połowę baterii przed wyjściem, żeby baterię doładować na wszelki wypadek, więc nowy sposób ładowania jest ewidentnie dla mnie ogromnym plusem. Nie będę po zmianie telefonu mieć wyrzutów sumienia że już rozregulowuję baterię :D
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:03
Timona napisał
No to w sumie jest lepsze rozwiązanie bo będąc w domu zawsze korci mnie widząc połowę baterii przed wyjściem, żeby baterię doładować na wszelki wypadek, więc nowy sposób ładowania jest ewidentnie dla mnie ogromnym plusem. Nie będę po zmianie telefonu mieć wyrzutów sumienia że już rozregulowuję baterię :D


Ja mam podobnie jak już widzę mniej niż 70% to wolę podładować i mieć spokój, a tak to się stresuje że mi padnie a akurat będzie mi potrzebna.
Cytuj
Odpowiedź