• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

porównywarka gsm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:44
Tez podzielam przychylne opinie. Podoba mi sie tez od strony graficznej, tylko cos chyba nie ma wszystkich możliwych modeli telefonów? LG np.? Ale pewnie to kwestia czasu.
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:39
Nie korzystam z tego typu wyszukiwarek. Mam telefon w jednej sieci od 15 lat i zawsze gdy kończy mi się umowa po prostu idę do salonu i wybieram ofertę, która najbardziej mi odpowiada. Inni operatorzy mogliby w ogóle dla mnie nie istnieć.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2014 8:58
zgredek napisał
Nie korzystam z tego typu wyszukiwarek. Mam telefon w jednej sieci od 15 lat i zawsze gdy kończy mi się umowa po prostu idę do salonu i wybieram ofertę, która najbardziej mi odpowiada. Inni operatorzy mogliby w ogóle dla mnie nie istnieć.
I w salonie wcisnal byle co. Ty to wezmiesz i bedziesz przeplacac. Ja bym sie tym tak nie chwalil. W dzisiejszych czasach, gdy mamy takie możliwości trzeba korzystać :D
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 11:56
kazik napisał
zgredek napisał
Nie korzystam z tego typu wyszukiwarek. Mam telefon w jednej sieci od 15 lat i zawsze gdy kończy mi się umowa po prostu idę do salonu i wybieram ofertę, która najbardziej mi odpowiada. Inni operatorzy mogliby w ogóle dla mnie nie istnieć.
I w salonie wcisnal byle co. Ty to wezmiesz i bedziesz przeplacac. Ja bym sie tym tak nie chwalil. W dzisiejszych czasach, gdy mamy takie możliwości trzeba korzystać :D


Dokładnie w salonie na pewno nie będziesz miał możliwości zobaczenia i porównania innych telefonów niż to co będzie na miejscu, a tak możesz porównać sobie wszystkie jakie tylko cię interesują i wybrać dokładnie ten który będzie najlepszy
Cytuj
Odpowiedź