• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

porównywarka gsm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:15
Korzystali już Państwo z naszej porównywarki? Jak się podoba? Jakieś sugestie? mamy nadzieje, ze narzędzie będzie pomocne i uda wam się znaleźć najlepsze propozycje zarówno ofert gsm jak i telefonów. tutaj
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:23
Bardzo fajna porównywarka. Czegoś takiego było trzeba. Bo to chyba taka pierwsza? Ja wcześniej jeszcze takiej nie widziałam która właśnie zawierałaby oferty wszystkich operatorów. Na pewno jak będę szukać dogodnego abonamentu to skorzystam.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 13:01
Fajna ta porównywarka Jak mój mąż będzie brał abonament na pewno z niej skorzystamy żeby sobie pooglądać co gdzie jest fajnego. Z reguły człowiekowi się nie chce chodzić po operatorach i szukać jakiś fajnych ofert więc taka porównywarka jest fajną alternatywą
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 8:18
Ja zawsze gdy brałam nowy telefon szłam do jednego operatora bo nie chciało mi się szukać lepszych ofert. Teraz przynajmniej będę mogła sprawdzić wszystko w domu a później wybrać telefon w salonie. Fajna i przydatna opcja:)
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 17:00
Porównywarka bardzo przydatna. Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu :) Też nigdy wcześniej nie widziałem takiej porównywarki, zawsze chodziłem po salonach sieci komórkowych i sprawdzałem gdzie co mogą mi zaoferować. Zajmowało to zazwyczaj pół dnia.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:49
ja korzystam z takich porównywarek, ale do tej pory korzystałam głównie z comperio :) na pewno fajnie mieć porównanie z więcej niż jednego źródła :)
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:22
Porównywarka fajna, na pewno kiedyś się przyda. Ja nigdy dotąd nie korzystałam z czegoś takiego. Czasami tylko sprawdzałam opinie na temat telefonów na różnych stronach.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 19:37
Ja najczęściej korzystam z Telepolis ale tam jest chyba tylko porównywarka telefonów. Z Waszej wyszukiwarki też na pewno będę korzystać, takie rzeczy zazwyczaj bardzo się przydają.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:03
Jeszcze nigdy nie widziałam takiej porównywarki! Bardzo fajny pomysł z stworzeniem jej! Myślę, że nie raz skorzystam bo przed zakupem nowego telefonu potrafię godzinami przeglądać opinie na ich temat :D
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:12
Nie korzystałam jeszcze z Państwa wyszukiwarki ale gdy będę szukała nowego telefonu na pewno tam zajrzę. Bardzo lubię korzystać z takich stron.
Cytuj
Odpowiedź