• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kontrola sms nad dzieciem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:33
Chyba nie ma czegoś co umożliwiłoby ci czytanie wiadomości dziecka bez grzebania w jego telefonie. Bilingi nic ci nie dadzą bo tam są tylko pokazane numery telefonów, nie ma treści smsów. Najlepiej po prostu zaufaj dziecku:)
Cytuj
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:47
Z tego co wiem na rynku są dostępne programy dzięki którym można kontrolować smsy i np śledzić dziecko. Z tego co wiem czytanie smsów umożliwia aplikacja LMS. Jeśli naprawdę chcesz w ten sposób kontrolować swoje dziecko to myślę, że będzie ok.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:57
Moja znajoma korzysta z LMS czy czegoś podobnego. Dzięki temu może śledzić przychodzące i wychodzące smsy syna. Dla mnie to jakaś paranoja i nie wyobrażam sobie aż takiego kontrolowania dziecka. Uważam, że każdy ma swój rozum a nadmierna kontrola nikomu na dobre nie wyjdzie.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 10:31
nie wiem ale wydaje mi sie ze nie powinno sie przegladac smsow dziecka, to nieetyczne
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.10.2014 10:58
Nieetyczne? tak mogla napisać tylko osoba, która nie jest rodzicem. :D
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 15:02
hehe mi tez jest trudno sobie wyobrazic sledzenie dziecka, ale przeciez nigdy nie wiadomo co sie stanie, dlatego lepiej miec opcje, moze akurat okaże sie przydatna.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:27
mam 10 latka w domu, ma komórke ale nie mam potrzeby go kontrolować z kim rozmawia i z kim esemesuje bo mu ufam, poza tym wiem co sie w jego życiu dzieje i wiem z kim się kontaktuje bo mi o tym mówi sam od siebie. skoro chcecie kontrolować tak bardzo dzieci to tylko wam współczuć bo to znaczy że nie macie dobrego kontaktu ze swoimi dzieciakami.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:45
Maćkowski napisał
mam 10 latka w domu, ma komórke ale nie mam potrzeby go kontrolować z kim rozmawia i z kim esemesuje bo mu ufam, poza tym wiem co sie w jego życiu dzieje i wiem z kim się kontaktuje bo mi o tym mówi sam od siebie. skoro chcecie kontrolować tak bardzo dzieci to tylko wam współczuć bo to znaczy że nie macie dobrego kontaktu ze swoimi dzieciakami.
Jak masz grzeczne dziecko to sie ciesz, niektórzy niestety muszą swoich pociech pilnować.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:01
zuza napisał
Chyba nie ma czegoś co umożliwiłoby ci czytanie wiadomości dziecka bez grzebania w jego telefonie. Bilingi nic ci nie dadzą bo tam są tylko pokazane numery telefonów, nie ma treści smsów. Najlepiej po prostu zaufaj dziecku:)


Też mi się wydaje, że warto dziecko zaufać. Przecież gdyby się coś złego działo na pewno byś o tym wiedziała więc nie ma się co stresować bez sensu. Daj mu trochę luzu i zobaczysz co będzie dalej.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:10
justa napisał
jak sie nie ma zaufania do dziecka chociażby podstawowego i nie wie się na co dziecko stać to po co dawać mu telefon? nie wiem mnie nikt nie sprawdzał i jakoś żyłam /:)


Ale teraz wszyscy rodzice ci powiedzą że kiedyś były inne czasy i nie było tyle zagrożeń. Może to i racja bo kiedyś technika nie była tak posunięta do przodu to raz, a dwa że mam wrażenie, że dzieci są teraz bardziej świadome nić ja w ich wieku.
Cytuj
Odpowiedź