• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kontrola sms nad dzieciem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:55
Wiecie moze, czy sa jakieś sposoby by zdalnie kontrolować to jakie smsm i do kogo wysyła moje dziecko? Nigdy nie wiadomo co takiej młodej osobie siedzi w głowie a jak telefon ma ciągle przy sobie to nie ma jak sprawdzic.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 9:28
Najprostszym sposobem na taka kontrole sa oczywiście bilingi. Na rynku dostępne sa również inne oprogramowywania, ktore rejestrują przychodzące i wychodzące SMSy, połączenia telefoniczne, lokalizacje telefonu. Dane sa przesyłane na specjalne konto użytkownika.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:41
Zależy ile dziecko ma lat, jeżeli jest stosunkowo małe i masz telefon w play możesz założyć konto wraz z loginem i hasłem i podglądać gdzie dzwoni twoje dziecko i ile pisze.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:52
Arkadiusz Wojciechowski napisał
Najprostszym sposobem na taka kontrole sa oczywiście bilingi. Na rynku dostępne sa również inne oprogramowywania, ktore rejestrują przychodzące i wychodzące SMSy, połączenia telefoniczne, lokalizacje telefonu. Dane sa przesyłane na specjalne konto użytkownika.


No tak ale one tylko rejestrują numery na które wychodzą lub z których przychodzą połączenia a nie dają mamie kontroli nad tym kto to jest i o czym pisze dziecko, a nie wiem czy o czymś takim nie mówi autorka wątku
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 16:55
Też jestem ciekaw jak można mieć wgląd do telefonu dziecka bez szperania w nim. Mam nastoletnią córkę i chciałbym od czasu do czasu sprawdzić z kim i o czym pisze. Dobrze wiem jakie potrafią być nastolatki i wolę uważać. Bilingi niestety nie są dobrym wyjściem.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 8:46
jak sie nie ma zaufania do dziecka chociażby podstawowego i nie wie się na co dziecko stać to po co dawać mu telefon? nie wiem mnie nikt nie sprawdzał i jakoś żyłam /:)
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:17
Ja jakoś nie mam potrzeby sprawdzania dzieci. Ufam im w pełni i wiem (przynajmniej mam nadzieję), że mamy na tyle dobry kontakt, że w razie W przyjdą do mnie po pomoc lub radę. Nie wiem jak można kogoś kontrolować.
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:13
Zaufanie zaufaniem a ochrona ochroną. Ja uważam, że od czasu do czasu powinno się kontrolować dziecko. Co jeśli wpadnie w złe towarzystwo a my dowiemy się o tym zbyt późno by mu pomóc? Ja bym sobie nigdy nie wybaczyła...
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 20:25
Ja nie kontroluję dzieci i nie mam zamiaru tego robić. Każdy człowiek ma prawo do prywatności bez względu na wiek. Wydaje mi się, że nie ma możliwości kontrolowania sms-ów dziecka bez grzebania w jego telefonie.
Cytuj
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 9:57
Nie wiem jak można kontrolować dziecko. Tzn. dobrze że rodzice chcą się o nie troszczyć ale szpiegowanie chyba troską nie jest. MisiowaMama wydaje mi się, że możesz jedynie zamówić bilingi ale to i tak Ci dużo nie da.
Cytuj
Odpowiedź