• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Abonament czy karta ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:28
darecki napisał
Pewnie, że można włączyć roaming ale jest on strasznie drogi, szczególnie poza UE. Z tego co wiem jadąc do USA za rozmowy telefoniczne płaci się 9 złotych za minutę !

No to prawda, roaming to jest taka drożyzna, że szok. Lepiej wtedy gdy się jest za granicą albo zmienić kartę na zagraniczną albo wcale nie dzwonić bo jak przyjdzie rachunek to można zemdleć
Cytuj
wiktawo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2014 15:30
Ja jestem zwolenniczką telefonów na kartę ponieważ nie jestem uwiązana do żadnej umowy. Ładuję konto wtedy kiedy chcę i za ile chce jak nie mam pieniędzy to po prostu nie ładuję nie martwię się przy tym co miesiąc że muszę zapłacić za telefon i czuję się z tym bezpieczniej. Myślę że to rozsądne podejście
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2014 13:12
wiktawo napisał
Ja jestem zwolenniczką telefonów na kartę ponieważ nie jestem uwiązana do żadnej umowy. Ładuję konto wtedy kiedy chcę i za ile chce jak nie mam pieniędzy to po prostu nie ładuję nie martwię się przy tym co miesiąc że muszę zapłacić za telefon i czuję się z tym bezpieczniej. Myślę że to rozsądne podejście


Ja też tak uważam:) I tak mnie denerwują jak dzwonią do mnie i mi mówią że będę płaciła tyle ile teraz, a ja im tłumaczę że nie szkodzi i pytają czemu nie chce itd. A ja po prostu nie mam ochoty być uwiązana na umowie:)
Cytuj
Odpowiedź