• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Abonament czy karta ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:38
Co jest lepsze? telefon na abonament czy na karte? Chce w końcu wziąć sobie swój własny telefon i nie wiem na co sie zdecydować.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:07
fantomka poszukaj na forum już o tym było. ja osobiscie wole abonament bo jest wygodniejszy, ale ja ktoś nie ma stałych dochodów to tylko karta.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:18
Tutaj był już taki temat poczytaj:
http://www.comperia.pl/forum/gsm/1660-mix-abonament-czy-karta.html
Osobiście wolę kartę ale to wiadomo ilu użytkowników tyle zdań.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:23
wg mnie abonament lepszy bo masz swobode działania, mozesz bez problemu płacić telefonem i nie zastanawiasz się ile masz jeszcze na koncie :) to lubie !
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:21
mutual napisał
wg mnie abonament lepszy bo masz swobode działania, mozesz bez problemu płacić telefonem i nie zastanawiasz się ile masz jeszcze na koncie :) to lubie !


No tak ale nie wiemy czy dziewczyna ma stałe dochody, jeżeli nie to weź kartę abonament musisz czy masz czy nie masz pieniędzy co miesiąc płacić. Przy karcie masz tą swobodę że jak nie masz pieniędzy to po prostu nie zasilasz.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 22:50
Ja jestem za abonamentem ale tylko na terenie Polski. Wyjeżdżając za granicę lepiej zaopatrzyć się w międzynarodową kartę SIM od Truphone. Dzięki niej można rozmawiać do woli płacąc jak za połączenia lokalne.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 11:25
selena napisał
Ja jestem za abonamentem ale tylko na terenie Polski. Wyjeżdżając za granicę lepiej zaopatrzyć się w międzynarodową kartę SIM od Truphone. Dzięki niej można rozmawiać do woli płacąc jak za połączenia lokalne.
Przecież można włączyć sobie za granicą roaming.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2014 9:17
Pewnie, że można włączyć roaming ale jest on strasznie drogi, szczególnie poza UE. Z tego co wiem jadąc do USA za rozmowy telefoniczne płaci się 9 złotych za minutę !
Cytuj
jolawiola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2014 13:56
Ja bym wybrała telefon na kartę. Mając abonament bardzo łatwo jest przekroczyć limit i nabić większy rachunek. A kartę zawsze można doładować.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 18:07
Gość napisał
selena napisał
Ja jestem za abonamentem ale tylko na terenie Polski. Wyjeżdżając za granicę lepiej zaopatrzyć się w międzynarodową kartę SIM od Truphone. Dzięki niej można rozmawiać do woli płacąc jak za połączenia lokalne.
Przecież można włączyć sobie za granicą roaming.

A wiesz jakie są ceny roamingu poza Unią Europejską? Międzynarodowa karta SIM od Truphone naprawdę jest lepszym rozwiązaniem. Mają tanie połączenia ale sms-y i internet też nie są drogie. Myślę, że jak planuje się wyjazd za granicę to warto zaopatrzyć się w tą kartę.
Cytuj
Odpowiedź