• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie telefony sa na topie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:33
No to żeby kupić jeden a dobry to na pewno jest to dobry pomysł. ja odkąd mam iphona to nawet mi przez myśl nie przeszło żeby kupować jakikolwiek inny telefon jestem bardzo zadowolona i naprawdę warto było wydać te pieniądze za taką jakość
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 13:58
Ja tam nie patrze co jest na topie tylko kupuje na co mnie stać i model który mi podpasuje na dłużej niż dwa miesiące. Długo odkładałam na iphona i odkąd go mam nie narzekam. Przydałoby się już kupić 5s ale póki co mnie nie stać:)
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 16:10
Teraz to im większy tym lepszy i tym też kierują się producenci telefonów, potem się chodzi z takimi tabletami przy uchu, taka jest teraz moda:)
Cytuj
mar11

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 23:20
Myślę że teraz na topie są telefony dotykowe i oczywiście iphony. To właśnie one mają coraz więcej gadżetów, możliwości to one są coraz bardziej ulepszane. Myślę że od nich się jeszcze nie odchodzi i w najbliższym czasie się jeszcze nie odejdzie od telefonów dotykowych. Nie wiem co jeszcze producenci telefonów wymyślą ale jak na razie według mnie królują dotykowe
Cytuj
Odpowiedź