• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie telefony sa na topie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:37
Jakie telefony są teraz na topie? Wcześniej widziałem ze te dotykowe robiły furorę, ale chyba ludzie powoli od nich odchodzą.Tak samo jak te telefony z klapką. To co jest teraz modne?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 9:43
W przypadku telefonów trudno mówiąc o modzie, Oczywiście królują obecnie smartfony, ale zaryzykowałbym stwierdzeniem, ze ze względu na ich funkcjonalność i dostępność. Trudno teraz na rynku znaleźć telefon nie będący smartfonem, a i klienci właśnie ze względu na tą funkcjonalność nie chcą już z innych urządzeń korzystać.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 12:50
ja jestem ciekawy co bedzie pozniej? wczoraj doszła do mnie nowa lumia a karty już nei sim tylko jakies specjalne pod lte - tak to szybko się zmienia że szok :D
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:45
Ja też nie wiem czy można mówić o modzie bo moda modą i masz rację ale dla wielu ludzi się liczy funkcjonalność bezawaryjność i cena. Nie wiem czy zauważyliście ale teraz jest tendencja do tych telefonów z dużymi wyświetlaczami. Im większy tym lepszy.
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:54
Póki co od dłuższego czasu królują smartofny i pewnie jeszcze troche będą, bo rynek w tę stronę nadal się rozwija i myślę, że rozwijać się będzie. W każdym razie też pamiętam te czasy gdy były telefony z klapką:)
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 7:38
Ciekawe co będzie po smartpnonach? Wydaje mi się, że nic lepszego już nie wymyślą i skupią się nad ulepszaniem ego co mają. Ja osobiście bardzo lubię smartphony, nie chciałbym wracać do telefonów z normalną klawiaturą bo chyba bym oszalał.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:22
lumiaczka mam i jestem mega zadowolona :) na początku był dramat - windowds zamiast androida no i mniej apek jednak jest i niektóre nie współgrają ze sobą np takie endemondo nie moge znalezc na windowsa ;(
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 11:44
ja to bym chciał jeszcze mieć nexusa i phona ale to kupe kasy niestety :) na pewno im lepszy ma system operacyjny tym modniejszy bo chodzi szybciej i jest znacznie bardziej stabilny niż stare wersje :)
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 20:29
mutual napisał
lumiaczka mam i jestem mega zadowolona :) na początku był dramat - windowds zamiast androida no i mniej apek jednak jest i niektóre nie współgrają ze sobą np takie endemondo nie moge znalezc na windowsa ;(

Na lumię ciężko jest dorwać endomondo, znam ten ból:/ Ja się dziwię, że ci w ogóle jakaś apka chodzi bo u mnie był z tym kiepsko. Teraz mam HTC, też z windowsem i śmiga wszystko. Zaczynając na endomondo a kończąc na jakiś aplikacjach z ćwiczeniami.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:56
MariuszL napisał
ja to bym chciał jeszcze mieć nexusa i phona ale to kupe kasy niestety :) na pewno im lepszy ma system operacyjny tym modniejszy bo chodzi szybciej i jest znacznie bardziej stabilny niż stare wersje :)


No fajne telefony są niestety drogie ale warto czasami wydać więcej na jeden porządny telefon niż kupować co roku jakiś gorszy i się denerwować, przynajmniej tak tak uważam.
Cytuj
Odpowiedź