• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co z Alcatel

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:59
Swojego czasu pamiętam jak telefony marki Alcatel były bardzo popularne. Teraz trochę o nich przycichło. Wiecie moze czy ta marka produkuje jeszcze jakieś telefony?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

27.9.2014 16:02
Firma podzieliła się na dwa odłamy - Alcatel-Lucent i Alcatel OneTouch. To właśnie ta druga, pod skrzydłami korporacji TCL, produkuje dzisiaj smartfony, telefony komórkowe, modemy i urządzenia szeroko pojętego "inteligentnego domu". Nasze produkty dostępne są w największych sieciach komórkowych oraz na wolnym rynku. Zapraszamy do kontaktu przez nasz fanpage na Facebook facebook.com/alcatelonetouchpolska

Pozdrawiamy,
Alcatel OneTouch Polska
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:06
produkują i maja sie dobrze :D ostatnio na szybko do firmy kupiłem taka cegiełke za 40 zł :) sprawdza się ok w awaryjnych sytuacjach :)
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:38
no pamietam te czasy kiedy to była super fajna firma teraz bym już ich nie wybrała bo kojarzą mi sie właśnie tylko z taką taniochą z supermarketów :)
Cytuj
Piratek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:35
O kurcze mi ta firma kojarzy sie z takimi telefonami cegłą. Stare i zapomniane jak dla mnie. Nie słyszałem , zeby teraz zrobili cos nowego.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 19:54
koralka niekoniecznie byle co produkuja, wszystko kwestia ile za telefon zapłacisz :) patrzyłem na ich fanpage i maja naprawde duzo fajnych modeli :)
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:10
o pamiętam jeszcze alcatele miałem taką własnie cegiełke podobną do centertela - nie wiem czy ktoś jesszcze o nich pamięta haha takie telefony to była klasa, nic sie nie wieszało, dzwoniło i to wystarczyło :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.9.2014 16:03
Moj pierwszy telefon to byl alcatel ot311-wlasnie znalazlem w necie zdjecie :) To byly czasy
Cytuj
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:35
koralka22 napisał
no pamietam te czasy kiedy to była super fajna firma teraz bym już ich nie wybrała bo kojarzą mi sie właśnie tylko z taką taniochą z supermarketów :)


Ja też pamiętam te czasy kiedy alcatelów było całkiem sporo na rynku teraz wcale ich nie widzę. Do tej pory nawet nie zwracałam na to uwagi. Ale zauważcie że jak idziecie do sklepu to półki zawalone są samsungami, nokiami htc itd
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:28
dlatego sa zawalone półki bo one sa relatynie tanie do swojej jakości, a poza tym jakby rzucili tanie taniochy jak alcatele to po prostu grupa docelowa by im sie zmieniła a oni chca zarabiać :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź