• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co z Alcatel

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:27
mutual napisał
dlatego sa zawalone półki bo one sa relatynie tanie do swojej jakości, a poza tym jakby rzucili tanie taniochy jak alcatele to po prostu grupa docelowa by im sie zmieniła a oni chca zarabiać :)


No pewnie tak, ale lepiej jakby była jakaś równoważnia. Nie każdego stać na to aby kupić samsunga na przykład za 1500zł czy iphona za 2500 ale chciałby na przykład dobry telefon za 400zł albo 500zł a tam albo są takie za 100zł albo za 1000zł i gdzie tu równowaga?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:06
Alcatela to kiedyś moja babcia miała, nawet nadal gdzieś ma ale już nie używa. Taka mała grubiutka cegiełka. Ale kiedyś to były całkiem dobre telefony pamietam. Teraz to nawet nie wiem czy jakiś na półce widziałam w markecie.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 22:31
Ja ostatnio widziałam nawet alcatela w Play teraz jest ta oferta Junior Box z takim czerwonym Alcatelem. Czyli firma żyje i ma się dosyć dobrze skoro jest tak promowana w telewizji;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 15:13
W Orange maja w ofercie fajny tablet Alcatel One Touch Evo7. Ma ktos taki sprzet? Dobry jest?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.12.2014 14:36
Jest niedrogi, dobrze wykonany. Do przeglądania internetu ok. Problem jest z pendrivem, ale mam przejściówkę i tez okej. Ogólnie polecam.
Cytuj
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 6:44
Ja obecnie mam Alcatela. Kupowałem go na wakacjach. Również nie wiem co się stało,że obecnie marka ta trochę przycichła...
Sam jestem bardzo zadowolony ze swojego. Dałem za niego ok 600 zł a funkcje jakie oferuje są w telefonach o wiele droższych.
Bardzo dobry aparat, wykonanie.
Słyszałem,że obecnie marka ta wycofuje się z produkcji telefonów.
Czy jest to prawda?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.1.2015 15:17
Podobno tak. Chociaż na tym forum kiedyś czytałem, ze ta firma po prostu podzieliła, a produkuje nadal.
Cytuj
Odpowiedź