• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Komunikatory mobilne czy smsm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:54
Co wam bardziej odpowiada? lepiej piszę sie wam sms i w ten sposób komunikuje sie ze znajomymi czy klientami. czy bardziej wolicie korzystać z mobilnych komunikatorów, które obecnie bardzo stały sie popularne?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:01
z klientami tylko telefonicznie a ze znajomymi to komunikuje sie czesto mailami - z komunikatorow to chyba tylko google talks jak pracujemy na jakimś dokumencie albo czat facebookowy ;)
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:26
Żadnych komunikatorów nie używam. Korzystam tylko z meili no i z smsów. No i oczywiście dzwonię, ale ze znajomymi to najczęściej wymieniam smsy. Jest to wygodne no i szybkie.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.10.2014 12:07
Gigant napisał
z klientami tylko telefonicznie a ze znajomymi to komunikuje sie czesto mailami - z komunikatorow to chyba tylko google talks jak pracujemy na jakimś dokumencie albo czat facebookowy ;)


Mam dokładnie tam samo jak ty. Z klientami tylko telefonicznie lub ewentualnie mailowo. Wiadomo, że nie wszystko da się załatwić telefonicznie. Smsy tylko rodzina i znajomy a komunikatory to też tylko czas z FB
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:44
Smsy są zdecydowanie najlepsze. Z komunikatorów korzystam ale bardzo rzadko. Kiedyś przesiadywałem na gg ale ostatnio mi się znudziło. Gdy pilnie muszę uzyskać jakieś informacje to zazwyczaj dzwonię.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 10:12
Nie korzystam ani z komunikatorów ani z sms-ów. Jak coś od kogoś chcę to najzwyczajniej w świecie dzwonię. Tak jest najszybciej:) Kiedyś dawno, dawno temu pisałam smsy nawet 600 w dwa dni a teraz... stara już jestem i nie mam cierpliwości. Z komunikatorów nie korzystałam nigdy.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 15:43
Czasami piszę na fb lub na czacie z google. Z gg nie korzystam od czasów gimnazjum:P Najczęściej piszę smsy i dzwonię. Tak najszybciej można się z kimś dogadać.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 15:58
Przez komunikator nie z kazdym sie skontaktujesz, moi rodzice np. nie maja fb czy czegos podobnego, a smsa wyslesz praktycznie do kazdego jesli posiadasz jego numer.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 7:06
Ja bardzo często korzystam z komunikatorów. Najczęściej siedzę na czacie na fb. GG i skypa też czasami używam, chociaż zdarza się to bardzo rzadko. Smsy piszę sporadycznie, wolę zadzwonić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.10.2014 15:04
To zależy z kim sie porozumiewam, ale jesli chodzi o znajomych , takich najbliższych zeby pogadać to na fb rozmawiam. Jesli chce jakas szybka rozmowe to wtedy smsy.
Cytuj
Odpowiedź