• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Komunikatory mobilne czy smsm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:23
smsy prawie nigdy, chyba ze ktos nie ma komunikatora a mi sie nie chce z nim rozmawiać to wysyłam szybkiego smsma ze mnie nie bedzie albo cos takiego :P
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:51
Smsy sa przydatne w sytuacjach awaryjnych. Ale chyba moda na ich klepanie bez ograniczeń dawno minęła. Czy to dobrze? Trudno powiedzieć.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 11:01
Oferty powinny głównie wciąż uwzględniać rozmowy. Komunikatory czy smsy są potrzebne, ale telefon ma służyć rozmowom. Moze młodzi korzystają z komunikatorów, ale większość ludzi jednak używa telefonu do dzwonienia. Np. wyobraźmy sobie, ze ktoś załatwia interesy przez smsy :D
Cytuj
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 9:07
Wśród moich znajomych, mimo ze prawie wszyscy mamy smarftony to nadal jednak korzystamy z smsmow. Z komunikatorem jest zbyt wiele zabawy, a tutaj rach ciach i juz.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2014 11:49
Apropos wysyłania przez Polaków smsów to znalazłem świeżutki raport GUSu, z którego wynika, że w ubiegłym roku Polacy wysłali 51 439 mld SMS, czyli o ponad 1,2 mld SMS mniej niż w 2012 roku. Chyba jednak wybieramy komunikatory :).
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:08
Maćkowski napisał
smsy prawie nigdy, chyba ze ktos nie ma komunikatora a mi sie nie chce z nim rozmawiać to wysyłam szybkiego smsma ze mnie nie bedzie albo cos takiego :P


A z jakich komunikatorów korzystacie? Wstyd się przyznać ale ja nie znam żadnego na iphonie. Z reguły wysyłam smsy i po sprawie, a też bym chętnie zobaczyła jak się korzysta z takich komunikatorów.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:18
Radek napisał
Apropos wysyłania przez Polaków smsów to znalazłem świeżutki raport GUSu, z którego wynika, że w ubiegłym roku Polacy wysłali 51 439 mld SMS, czyli o ponad 1,2 mld SMS mniej niż w 2012 roku. Chyba jednak wybieramy komunikatory :).


Mi się wydaje że to też wynika z faktu, że ludzie częściej do siebie dzwonią niż kiedyś bo mają tanie rozmowy albo po prostu darmowe minuty. Pamiętacie jeszcze te czasy gdy się płaciło za minutę w całości,a nie było naliczania sekundowego?:)
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:25
Gość napisał
Smsy sa przydatne w sytuacjach awaryjnych. Ale chyba moda na ich klepanie bez ograniczeń dawno minęła. Czy to dobrze? Trudno powiedzieć.


Za to teraz klepią na FB cały dzień. Więc na jedno wychodzi tylko na fb nic za to nie płacisz. Modne są teraz też te połączenia video itd ale jednak sms zawsze będzie " w modzie" bo żeby cokolwiek na szybko napisać i żeby ten ktoś to odczytał to to jest najlepsza forma komunikacji
Cytuj
Odpowiedź