• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Android czy Windows Phone?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
otojestkasia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 15:36
o to jestem zdziwiona, ze tak chwalicie telefony z windowsem. Wszedzie hejtowane są. Chociaż na pewno z jednego powodu sa slabe, niewiele aplikacji można zainstalować. Większość jest udostępniana na android.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 8:38
Wlasnie ze wzgledu na to, ze niewiele da sie pograc na windows phone lepszy jest adroid. Telefonyz androidem sa tez przewaznie tansze.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:13
mam teraz lumie z windowsem i się jej ucze - nie wszystko jest tak intuicyjne jak w androidzie no i znacznie mniej appel jest :( brakuje mi np Yo i Ahoy :(
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 11:22
justa napisał
mam teraz lumie z windowsem i się jej ucze - nie wszystko jest tak intuicyjne jak w androidzie no i znacznie mniej appel jest :( brakuje mi np Yo i Ahoy :(
Windows wciaz wprowadza nowe aplikacje, to kwestia czasu i bedzie mial ich tyle co android. nie martw sie. Sa tez tego plusy, bo telefon się nie zaśmieca.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:07
Arkadiusz Wojciechowski napisał
krakers napisał
Gigant napisał
wg mnie android jest fajny, na windowsa nie ma tyle aplikacji i czesto jest niekompatybilny z androidem np nie wyswietlaja sie wizytowki wysyłane z androida na windowsie - troche słabo wg mnie.


Dla mnie i to i to jest kiepskie ale jak już miałabym wybierać to wolałabym androida. Rzeczywiście jest więcej aplikacji no i jest bardziej "sławny" nić windows
Jesli chodzi o aplikacje to faktycznie obecnie więcej dostosowanych jest do androida, ale powoli sytuacja się zmienia. I prawdopodobnie większość aplikacji będzie dostępna także na windows.


Obecnie i pewnie jeszcze jakiś czas bo zanim przekształcą te które są i zrobią nowe na windowsa to trochę czasu minie. Ja za androidem nie przepadam ale w tym zestawieniu to właśnie androida bym wybrała.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:17
Gość napisał
justa napisał
mam teraz lumie z windowsem i się jej ucze - nie wszystko jest tak intuicyjne jak w androidzie no i znacznie mniej appel jest :( brakuje mi np Yo i Ahoy :(
Windows wciaz wprowadza nowe aplikacje, to kwestia czasu i bedzie mial ich tyle co android. nie martw sie. Sa tez tego plusy, bo telefon się nie zaśmieca.


No to, że się nie zaśmieca to fakt, bo jest tam pewnie dużo mniej śmieciowych aplikacji niż na andoridzie i z tym się zgodzę, bo tam jest śmietnik jakich mało, ale znowu wybór aplikacji pewnie jest mały, więc i tak źle i tak niedobrze.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:23
otojestkasia napisał
o to jestem zdziwiona, ze tak chwalicie telefony z windowsem. Wszedzie hejtowane są. Chociaż na pewno z jednego powodu sa slabe, niewiele aplikacji można zainstalować. Większość jest udostępniana na android.


No tylko na andoridzie jest tyle śmieci że hej. Mi się źle korzysta z andorida wolę już ios i aplikacje z app store, tam są przynajmniej wyselekcjonowane i nie ściągam tysiąca beznadziejnych aplikacji
Cytuj
Odpowiedź