• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Android czy Windows Phone?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.9.2014 17:50
Zauważyłam, ze zdania na ten temat są bardzo podzielone. Ja stoje przed wyborem nowego telefonu i zastanawiam się czy skupić sie an szukaniu telefunu z Androidem czy Windowsem. Który chodzi płynniej?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:00
wg mnie android jest fajny, na windowsa nie ma tyle aplikacji i czesto jest niekompatybilny z androidem np nie wyswietlaja sie wizytowki wysyłane z androida na windowsie - troche słabo wg mnie.
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:25
Dla mnie istnieje tylko IOS miałem już telefon z andoridem ale to jest tragedia. Nie wiem jak jest z windowsem ale podejrzewam, że też kiepsko bo oni przecież dopiero to wprowadzają. Ja bym na twoim miejscu pomyślał o jakimś iphonie.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 14:28
Gigant napisał
wg mnie android jest fajny, na windowsa nie ma tyle aplikacji i czesto jest niekompatybilny z androidem np nie wyswietlaja sie wizytowki wysyłane z androida na windowsie - troche słabo wg mnie.


Dla mnie i to i to jest kiepskie ale jak już miałabym wybierać to wolałabym androida. Rzeczywiście jest więcej aplikacji no i jest bardziej "sławny" nić windows
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:50
Dla mnie żaden telefon z androidem jeszcze nie był powalający. Jedynie te samsungi jako tako fajnie chodzą, ale nie wiem jak to wygląda po czasie bo ten telefon miałem tylko dosłownie kilka chwil.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 15:29
krakers napisał
Gigant napisał
wg mnie android jest fajny, na windowsa nie ma tyle aplikacji i czesto jest niekompatybilny z androidem np nie wyswietlaja sie wizytowki wysyłane z androida na windowsie - troche słabo wg mnie.


Dla mnie i to i to jest kiepskie ale jak już miałabym wybierać to wolałabym androida. Rzeczywiście jest więcej aplikacji no i jest bardziej "sławny" nić windows
Jesli chodzi o aplikacje to faktycznie obecnie więcej dostosowanych jest do androida, ale powoli sytuacja się zmienia. I prawdopodobnie większość aplikacji będzie dostępna także na windows.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
Gość

Niezarejestrowani

10.10.2014 15:01
Ja tez mam na Windowsie Nokie i jest spoko. Fakt nie mialem wczesniej smartfona, ale nie wydaje mi sie az tak trudna w obsludze.
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:25
ja niedługo przejde na windowsa i troche sie zastanawiam czy sie przyzwyczaje, no i czy windows ma endemondo ?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 14:47
Możesz sobie sciagnac. Przyzwyczaisz sie na pewno, ja sobie chwale i widze ze sporo osob tutaj tez.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 11:03
Telefony z windowsem wcale nie sa zle. Ja mam i jest okej. Kolega ma z Androidem lg i mu się wiesza wciąż. Takze wiele zależy chyba od modelu telefonu, a nie oprogramowania. W każdym razie windows okej.
Cytuj
Odpowiedź