• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Porównywarka telefonów komórkowych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiołek58

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:26
Ostatnio trafiłam na fajną porównywarkę telefonów komórkowych, mam dwie stronki - jedna pewnie znana wszystkim bo od lat jest w sieci:
- http://www.mgsm.pl/ są tutaj porównania, forum i testy użytkowników ostatnio było o nich głośno bo był artykuł w angorze :)
oraz
- http://comperio.co/ mniej znana stronka ale na pewno godna uwagi, fajna wizualnie :)
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:13
o mgsm słyszałem już dawno, podobno mają bardzo dużo wejść nawet z zagranicy, a comperio to widzę że jakaś nowość ale wizualnie rzeczywiście bardzo przyjazne, na pewno się przyda :)
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:36
no comperio znam i korzystam czasami jak mam problem z wyborem - natomiast najbardziej pomocne są opinie osób które korzystają z telefonów, bo takie suche dane to nei wszystko.
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 20:50
fajne strony, dzięki na pewno się przydadzą - ja też czesto siedze na telepolis tam jest duzo recenzji.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 9:31
Oczywiście zapraszam serdecznie do porównywania ofert i telefonów u nas. tutaj Nasza porównywarka na pewno ułatwi Państwu dokonanie najlepszego wyboru.
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 13:42
koralka22 napisał
no comperio znam i korzystam czasami jak mam problem z wyborem - natomiast najbardziej pomocne są opinie osób które korzystają z telefonów, bo takie suche dane to nei wszystko.


Dokładnie ale ja też tak nie kieruję się opiniami innych ludzi bo jeszcze nie było na rynku telefonu który dogodziłby wszystkim więc no wiadomo, że opinie trzeba brać z przymrożeniem oka.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:28
NO ja swojego czasu też pamiętam jak szukałam fajnych porównywarek bo zastanawiałam się jaki telefon wybrać. Od kilku lat mam iphona i już raczej nie będę kupowała żadnego innego. Jestem naprawdę z niego zadowolona.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:00
Kiedyś korzystałam z tego typu porównywarek teraz jakoś nie mam potrzeby. Chociaż pewnie gdybym miała wybierać jakiś inny telefon niż iphon to może i bym się zorientowała co w trawie piszczy bo kompletnie się teraz nie orientuje co jest na rynku
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.10.2014 14:31
adammy napisał
Kiedyś korzystałam z tego typu porównywarek teraz jakoś nie mam potrzeby. Chociaż pewnie gdybym miała wybierać jakiś inny telefon niż iphon to może i bym się zorientowała co w trawie piszczy bo kompletnie się teraz nie orientuje co jest na rynku
warto skorzystac, popatrzec, a potem podjac samemu decyzje, bo wiaomo jakies negocjacje moga dac jeszcze lepszy wynik :D
Cytuj
Janek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2014 9:01
Przydałaby sie porównywarka dla firm, bo te oferty wiadomo ze sie różnią od tych dla klientów indywidualnych.
Cytuj
Odpowiedź