• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

telefon stacjonarny, zupelny przezytek/zabytek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:52
Posiadają Państwo jeszcze telefony stacjonarne czy to dla Państwa już historia? Okazuje się, że czasem jednak taki telefon może sie przydać. zapraszam do artykułu
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:47
nie mamy, rodzice mają ale juz z tmobila w zestawie z komórkami i internetem wiec troche przeżytek - aczkolwiek wolałabym powiedzieć zabytek do którego wróciłabym z wielkim sentymentem :)
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:07
Jak dla mnie to raczej strata pieniędzy. Wielu znajomych odeszło już od telefonu stacjonarnego. W każdym domu jest teraz co najmniej jedna komórka a najczęściej jest dwie lub trzy.
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:38
U nas w domu wisi ale tylko i wyłącznie dlatego że większość rodziny ma taki nasz nr. Po za tym dzięki temu mniej płacimy za internet. Inaczej pewnie całkowicie byś my go zlikwidowali
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:17
chciałbym ale taki zabytkowy ze szrotu najlepiej jako dekorację :) sam nigdy nie miałem stacjonarnego, moi rodzice jeszcze maja ale też nie korzystają :)
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:56
Juz nie, ale był dość długo w domu z przyzwyczajenia, potem po prostu okazało się to zbyt drogie.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:25
U mnie nadal jest rodzicom szkoda zrezygnować bo jak sobie przypomną ile płacili za założenie już lata temu to nadal go trzymają. Babcia i dziadek też mają chociaż wszyscy mają komórki to stacjonarny nadal w domu jest
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:26
u mojej babci też jest stacjonarny, nie wiem w sumie po co go trzymają jak i tak wszyscy mają komórki :) chyba sentyment - ciekawe ile płaci sie za taki stacjonarny telefon? drożej wychodzi czy taniej ?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:21
mutual napisał
u mojej babci też jest stacjonarny, nie wiem w sumie po co go trzymają jak i tak wszyscy mają komórki :) chyba sentyment - ciekawe ile płaci sie za taki stacjonarny telefon? drożej wychodzi czy taniej ?


Zależy od abonamentu. Moja babcia płaci dosyć drogo, ale rodzice mają też stacjonarny i mają jakiś niższy abonament i płacą gdzieś około 35 zł, a praktycznie nic z niego nie dzwonią więc dla mnie to strata pieniędzy.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:05
Dla mnie to już przeżytek aczkolwiek w mojej rodzinie praktycznie mają je wszyscy. I nawet za bardzo z nich nie korzystają bo wszyscy mają komórki no ale likwidować im szkoda, co dla mnie jest niepojęte.
Cytuj
Odpowiedź