• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Abonament

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:07
W Play są fajne abonamenty. Może sprawdź tam? U mnie sporo znajomych ma właśnie te formuły i są zadowoleni bo mają i minuty i smsy i dosyć sporo internetu więc może zerknij właśnie na oferty play.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:00
Sporo osób u mnie za to ma abonamenty w t-mobile i wiem, że też są zadowoleni. Mój mąż ma w play i jest jako tako zadowolony choć też już wyczekuje aż go spłaci bo dwa lata jednak na abonament to zdecydowanie za długo, za szybko to się wszystko zmienia.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.11.2014 22:33
Najlepiej idź do swojego operatora i powiedz czego oczekujesz, może mają taką ofertę dla stałych klientów a jak nie to zaproponują Ci coś zbliżonego do tego czego oczekujesz. Przynajmniej tak myślę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.12.2014 15:15
pokrzywkaaa napisał
Najlepiej idź do swojego operatora i powiedz czego oczekujesz, może mają taką ofertę dla stałych klientów a jak nie to zaproponują Ci coś zbliżonego do tego czego oczekujesz. Przynajmniej tak myślę.
operatorzy nie proponuja tego czego od nich oczekujemy tylko to coim sie oplaci, jedynym argumentem jaki do nich trafia jest taki, ze chcemy zerwać umowę. Wtedy od razu da sie załatwić lepsze warunki.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 10:16
adammy napisał
Sporo osób u mnie za to ma abonamenty w t-mobile i wiem, że też są zadowoleni. Mój mąż ma w play i jest jako tako zadowolony choć też już wyczekuje aż go spłaci bo dwa lata jednak na abonament to zdecydowanie za długo, za szybko to się wszystko zmienia.

Tak tylko T-mobile z tego co ostatnio sprawdzałam jest o wiele droższy niż play.
Z kolei play ma najtańsze taryfy. Sama mam obecnie internet mobilny z play i nie narzekam na zasięg ( chociaż w jednych pokojach działa lepiej, w innych trochę gorzej...).
Możesz mniej więcej napisać jaki abonament ma Twój mąż?
Cytuj
Odpowiedź