• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Abonament

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 13:42
Jaki abonament polecalibyście dla mnie, który byłby najbardziej korzystny. Potrzebuję sporo internetu przynajmniej 2-3GB, dużo minut i smsów. Fajnie też jakby abonament nie przekraczał 50zł na miesiąc, ale z tym co chce to może być pewnie nierealne. Czy jest to w ogóle możliwe? No i jaką sieć wybrać PLAY? Plus? Orange?
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:45
ja bym ci poleciła t mobile bo w nim mam od dawna telefon, ale słyszałam też ze w play są bardzo dobre okazje i dużo moich znajomych z niego korzysta :)
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:27
kolorowaPanna napisał
ja bym ci poleciła t mobile bo w nim mam od dawna telefon, ale słyszałam też ze w play są bardzo dobre okazje i dużo moich znajomych z niego korzysta :)


Ja jak pytałam znajomym też te dwie sieci mi polecali. Zastanawiam się właśnie na play ale sporo osób narzeka na zasięg. Nie wiem przypadkiem czy to nie wina telefonów a nie sieci..
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 20:29
miałem play i nie polecam zero zasiegu gdziekolwiek bym nie był.. niestety nic sie na to nie dało poradzic a telefon był sprawny bo miałem iphona.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:43
nie wiem czy znajdziesz taki abonament w plusie za 50 zł masz moze niecały giga internetu wiec kiepsko jak dla mnie, i nie ma żadnych zniżek. moze popatrz w playu?
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:04
Hrabi napisał
nie wiem czy znajdziesz taki abonament w plusie za 50 zł masz moze niecały giga internetu wiec kiepsko jak dla mnie, i nie ma żadnych zniżek. moze popatrz w playu?


No plus odpada. Rzeczywiście kiepskie mają te oferty. Myślę właśnie na t-mobilem i play. Ale nie umiem się zdecydować gdzie jest lepsza obsługa klienta i w ogóle gdzie lepsza "atmosfera"
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:50
Moim zdaniem t-mobile jest ok ale niestety drogi. Jednak sprawdź ponieważ z tego co pamiętam jak wybierałem abonament mają zróżnicowane oferty w zakresie jednej ceny. Niektóre mają dużo minut inne większe limity jeśli chodzi o internet.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:38
tmobile jest drogi to prawda, w playu masz bardzo duzo fajnych promocji bo on jest nastawiony na klientow indywidualnych a tmobile glownie na firmy niestety
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 21:08
z tego co ostatnio czytałam to plus wcale też nie celuje w indywidualnych tylko w firmy właśnie ale co zrobić oni wola jak ktos im placi 300 zł miesiecznie a nie 30
Cytuj
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:08
bedlam napisał
Moim zdaniem t-mobile jest ok ale niestety drogi. Jednak sprawdź ponieważ z tego co pamiętam jak wybierałem abonament mają zróżnicowane oferty w zakresie jednej ceny. Niektóre mają dużo minut inne większe limity jeśli chodzi o internet.


T-mobile brałam pod uwagę ale właśnie też słyszałam że są dosyć drodzy. Moja koleżanka ma właśnie u nich abonament i mówiła mi, że jak jej się skończy to chyba się przeniesie gdzie indziej dlatego tak za bardzo t-mobile przy moim budżecie nie brałam pod uwagę.
Cytuj
Odpowiedź