• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Od jakiego wieku telefon?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 21:09
moj syn mial 5 lat jak dostał smartfona i nie żałuje, nie szpanuje nim tylko dzwoni jak chce zebysmy po niego przyjechali do kolegi.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 17:46
bedlam napisał
Wszystko zależy od sytuacji jeśli np. dziecko samo wraca ze szkoły w tym wieku to może komórka na kartę jest dobrym pomysłem ale jeśli obieramy dziecko ze szkoły i mamy go ciągle na oku to pewnie najprędzej to mu się w gimnazjum przyda.


Dokładnie. Ale to też nie radziłabym kupować żadnego smartfona nie wiadomo jak drogiego tylko niedrogi telefon, który będzie służył do komunikowania się a nie zabawy na przerwach szkolnych.
Cytuj
bogata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:36
Gigant napisał
moj syn mial 5 lat jak dostał smartfona i nie żałuje, nie szpanuje nim tylko dzwoni jak chce zebysmy po niego przyjechali do kolegi.


5 lat? To jeszcze maluch! Umie już czytać? Czy ma tylko wasz numer wprowadzony do książki? Jest to jakieś rozwiązanie ale przecież zawsze można poprosić mamę kolegi żeby zadzwoniła gdy mały będzie chciał wyjść.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 13:48
No 5 lat to strasznie mało. Ja takiemu dziecku nie dałabym telefonu. A skoro chcielibyście wiedzieć o której macie przyjechać to umówić się na konkretną godzinę, a nie że takie małe dziecko ma telefon. Ja bym się bała.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 15:21
studentka napisał
No 5 lat to strasznie mało. Ja takiemu dziecku nie dałabym telefonu. A skoro chcielibyście wiedzieć o której macie przyjechać to umówić się na konkretną godzinę, a nie że takie małe dziecko ma telefon. Ja bym się bała.
Takie dziecko w dzisiejszych czasach spokojnie poradzi sobie z telefonem.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:01
Gość napisał
studentka napisał
No 5 lat to strasznie mało. Ja takiemu dziecku nie dałabym telefonu. A skoro chcielibyście wiedzieć o której macie przyjechać to umówić się na konkretną godzinę, a nie że takie małe dziecko ma telefon. Ja bym się bała.
Takie dziecko w dzisiejszych czasach spokojnie poradzi sobie z telefonem.


No to nie ulega wątpliwości, że tak będzie. Dzieci to jak mają 3 lata to niektóre już komputery obsługują biegle także nie zdziwi mnie to, że potrafią zadzwonić z telefonu do rodzica.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 11:04
Wszystko oczywiście zależy od dziecka, ja myślę, że za wcześnie telefonu też nie ma co dawać ale nie ma też co przesadzać. Obecnie każdy 7 latek praktycznie już ma telefon może nie przy sobie ale w domu swój własny:)
Cytuj
Odpowiedź