• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Od jakiego wieku telefon?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 9:58
Ja myślicie od jakiego wieku dzieci powinny nosić telefon? Ostatnio widziałam taką 7-latkę która biegała po dworze z jakimś wielkim telefonem coś a'la samsung? Czu uważacie, że takie małe dzieci powinny mieć już swój telefon? Jeżeli tak to taki podstawowy model czy jakiś wypasiony?
Cytuj
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:30
Myślę, że 3-4 klasa najwcześniej. Nie wiem czy bym kupił swojemu dziecku telefon ale nie dziwi mnie już 7 latka o której piszesz. U nas dzieci w przedszkolu już mają to jest dopiero paranoja..
Wypowiedź została zmieniona przez: moneymaker 15.9.2014 13:31
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:42
10 lat? Nie wiem im później tym lepiej. Co taki mały dzieciak ma z tym telefonem zrobić? Chyba że grać ale to już lepiej w tablet zainwestować niż w telefon. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:23
Myślę, że im dłużej tym lepiej. Wiadomo, że dzieci już od podstawówki naciskają na to żeby im telefon kupić ale jeżeli ma on służyć tylko do grania to pewnie lepiej kupić tablet tak jak już tutaj ktoś pisał.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.9.2014 16:50
ja dostałam pierwszy telefon jak miałam 13 lat pamietam zółty samsung fajan sprawa jeszcze w takim pingwinkiem w ofercie Tak Tak to były czasy !
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 11:46
Dzieci powinny rozumieć, że telefon to nie zabawka, ale potrzebne urządzenie, ale jak to dziecku wytłumaczyć skoro maja teraz tyle aplikacji.Nie sadze, żeby np. 13latek dziś chciał nosić stara nokie.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 20:32
no co ty 13 latek i stara nokia, chyba by cie wyśmiał to nie te czasy jak kiedys. ale co zrobic - wole dzieciakowi kupic telefon i go miec pod reka w razie czego i wiedziec gdzie jest.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:42
wg mnie od gimnazjum wystarczy, nie ma co za wcześnie kupować i robić sobie problemów z kolejnymi rachunkami, czy kartami. takiemy bajdlowi nie potrzebny jest telefon tylko opieka rodziców.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:51
Wszystko zależy od sytuacji jeśli np. dziecko samo wraca ze szkoły w tym wieku to może komórka na kartę jest dobrym pomysłem ale jeśli obieramy dziecko ze szkoły i mamy go ciągle na oku to pewnie najprędzej to mu się w gimnazjum przyda.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 12:35
wg mnie jesli dziecko chodzi tylko do szkoły to nie potrzebuje telefonu, no chyba że na jakieś wyjazdy typu wycieczka szkolna albo kolonia - wtedy bym mu dała :)
Cytuj
Odpowiedź