• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon wybrać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 16:43
mam nokie lumie i jestem mega zadowolona jest na windowsie i śmiga jak talala - wcale nie prawda ze jest mało apek na windowsa, co miesiac sa kolejne nowe i nowe :) kwestia przywzyczajenia
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 18:16
A w sumie czy to ważne jaki bedziesz miał telefon. Czy korzystasz z super nowych hiper extra wydajnych aplikacji które są tam umieszczone czy po prostu dzwonisz. Jak po prostu dzwonisz to co to za różnica?
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 13:15
warrior niby tak ale malo kto tylko dzwoni z telefonu teraz ja mam tyle aplikacji firmowych ze szok jakies arkusze googla i nie wiadomo co jeszcze
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:57
bedlam napisał
warrior niby tak ale malo kto tylko dzwoni z telefonu teraz ja mam tyle aplikacji firmowych ze szok jakies arkusze googla i nie wiadomo co jeszcze
Te arkusze sa w nokiach lumniach. Ale czy ktos z tego korzysta?
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2014 14:26
warrior napisał
A w sumie czy to ważne jaki bedziesz miał telefon. Czy korzystasz z super nowych hiper extra wydajnych aplikacji które są tam umieszczone czy po prostu dzwonisz. Jak po prostu dzwonisz to co to za różnica?


No właśnie jak się tylko dzwoni to najlepiej patrzeć na żywotność baterii im dłużej trzyma tym lepiej wiadomo. A jak telefon potrzebny do czegoś innego to na inne aspekty się patrzy.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:30
radek- zdziwie cie, ale ja korzystam z arkuszy bo czesto mamy prace do zrobienia zdalnie poza biurem i np jak chce sprawdzić koleżankę to nie musze lecieć do kompa tylko sobie sprawdzam na arkuszach ;)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:38
mutual napisał
radek- zdziwie cie, ale ja korzystam z arkuszy bo czesto mamy prace do zrobienia zdalnie poza biurem i np jak chce sprawdzić koleżankę to nie musze lecieć do kompa tylko sobie sprawdzam na arkuszach ;)


No to mamy pierwszego użytkownika arkuszy!
Ja akurat z arkuszy w telefonie ani na tablecie nie korzystam ale z komputera owszem. Zapewne znajdzie się więcej użytkowników:)
Ja na przykład wcale nie korzystam z giełdy na telefonie a nie mogę jej usunąć.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 12:53
mutual napisał
radek- zdziwie cie, ale ja korzystam z arkuszy bo czesto mamy prace do zrobienia zdalnie poza biurem i np jak chce sprawdzić koleżankę to nie musze lecieć do kompa tylko sobie sprawdzam na arkuszach ;)


Mi się też czasami zdarza ale jest to sporadyczne. ogólnie własnie tych różnych aplikacji jest tyle, że są różni ludzie, którzy zajmują się różnymi rzeczami i każdemu jest potrzebne coś innego. Jednemu się nie przydadzą arkusze a inny cały czas korzysta
Cytuj
Odpowiedź