• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki telefon wybrać?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 21:26
I ja się dopiszę do klubu Nokii. Moim zdaniem Lumie są super. Mam dwa różne modele i sprawdzajasie naprawdę bardzo dobrze. Pozatym one mają jeszcze jedną zalete. Nie są przebajerowane. Telefon ma dzwonic a pozostałe funkcje są uzupełnieniem. Nie kupuję telefonu żeby nim prasować, myć naczynia i gwoździe wbijać.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:54
Właśnie moi znajomi tez chwala nokie, ja kupiłem jakis czas temu htc, trochę zapłaciłem i nie wiem w sumie czy bylo warto.
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 13:48
mam firmowego htc i blackberry i zdecydowanie polecam htc prosty, nie wiesza sie i nie jest bardzo drogi - moj kosztował chyba jakies 600 zł nówka z salonu. htc one :)
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:16
a htc to jakiej produkcji jest? nie przypadkiem jakaś chinszczyzna? ostatnio na rynku pojawił się jeszscze telefunken - po tylu latach nieobecności bardzo miłe zaskoczenie jesli chodzi o jakość :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:14
htc produkowane są na Tajwanie, ale tak na prawde co to za roznica czy finska nokia czy kanadyjskie blackberry. Te firmy w większości i tak zlecają produkcje w tamte rejony, bo jest taniej.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:26
O blackberry zawsze mi się marzył ale teraz odkąd mam iphona to nie wiem czy wrócę do jakiegokolwiek innego telefonu. Bardzo dobrze mi się właśnie z iphona korzysta i w sumie to jak zmienię to chyba tylko na nowszy model.
Cytuj
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:07
Ja tam prędzej sprawdzę Telefunken niż HTC. A jeśli chodzi blackberry to powiem tak - NIGDY WIĘCEJ. Nie wiem jak teraz ale dwa lata temu miałem przyjemność bawić się jednym modelem. Obsługiwało się go jeszcze kuleczką - nie był dotykowy. Miał mnóstwo opcji i nawet opcje opcji miały opcje. Skończyło się na tym że żeby zmienić dzwonek musiałem wziąć instrukcję obsługi i krok po kroku dojść gdzie to jest. Moim zdaniem niepotrzebnie przesadzony telefon tylko dla pasjonatów technologii i oprogramowania.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 12:45
jak bym miała kase to też bym sobie kupiła iphona albo nexusa to bardzo fajne produkty ale dla fanatyków ktorzy maja kase :)
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 13:40
nie patrzyłbym za iphonem bo to bajerka ale nie przydatna w normalnym życiu. Zrobiłem ci porównanie tutaj: http://comperio.co/pl/telefony/samsung-galaxy-s5-sm-g900f-vs-lg-g2-16gb.html

Masz Samsung galaxy s5 i lg g2 - według parametrów to zdecydowanie LG lepiej wypada niż samsung, zastanów sie nad tym :)
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 21:19
technologia np niemiecka ale tj pisze gosc wykonanie chińskie bo taniej - nawet nasz zelmer opakowanie ma tylko polskie :) ja bym wybrał samsunga galaxy note bo takiego mam i mi sie podoba
Cytuj
Odpowiedź