• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

NJU mobile?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 16:15
Czy ktoś z Was wie czy NJU mobile jeszcze działa? Jakoś ostatnie nie reklamują się w telewizji a swojego czasu było sporo ich reklam. Korzysta ktoś z tej sieci?
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 8:22
ja widziałam ze są jeszcze ich reklamy, ale nie korzystam z takich ofert - mam telefon na abonament i nie potrzebuje żadnych takich niby oszczędności :)
Cytuj
be free like a child
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:54
mnie ostatnio uświadomili bo w rozmowie wyszło że coś takiego jest, a że ja nie oglądam za często tv to po prostu nie wiedziałam :) oferta naprawdę fajna jako alternatywa do komórek na abonament czy nawet na karte :)
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 19:17
kiedyś miałem telefon na kartę i okazało się że bardziej opłaca mi się abonament. 50 zł potrafiłem wykorzystać w tydzień a przy abonamencie spokojnie mi wystarczy na cały miesiąc. Moim daniem karty to tylko pozorna oszczędność.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 13:10
Czarek napisał
kiedyś miałem telefon na kartę i okazało się że bardziej opłaca mi się abonament. 50 zł potrafiłem wykorzystać w tydzień a przy abonamencie spokojnie mi wystarczy na cały miesiąc. Moim daniem karty to tylko pozorna oszczędność.


Jeżeli naprawdę dużo rozmawiasz to rzeczywiście abonament jest ok. Mój mąż na przykład zdecydował się na abonament i teraz żałuje bo choć dużo rozmawia to i tak nie potrafi wykorzystać wszystkich oferowanych mu minut w abonamencie.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:28
Katarzyna napisał
mnie ostatnio uświadomili bo w rozmowie wyszło że coś takiego jest, a że ja nie oglądam za często tv to po prostu nie wiedziałam :) oferta naprawdę fajna jako alternatywa do komórek na abonament czy nawet na karte :)


No oferta fajna ale też zauważyłam że reklamy zniknęły. Kiedyś w telewizji były co chwilę i szło zwariować bo reklama do tych inteligentnych nie należy i szczerze powiem że jej nie cierpię
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.9.2014 13:14
animka napisał
ja widziałam ze są jeszcze ich reklamy, ale nie korzystam z takich ofert - mam telefon na abonament i nie potrzebuje żadnych takich niby oszczędności :)


Wszystko zależy od abonamentu. Jeżeli masz dobry abonament i jesteś zadowolona to nie dziwi mnie to, ale są tacy co nieszczególnie są zadowoleni to wtedy szukają różnych rozwiązań
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 14:17
czy ktos korzysta z tego jnu po reklamach wydaje mi sie ze to dla gimbazy oferta z jakims stworkiem rysunkowym zupełnie do mnie nie przemawia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.9.2014 15:11
Szczerze mówiąc to też nie znam nikogo kto by miał nju. Głośno było, bo te reklamy sie wyróżniały, ale szybko spowszedniały, a z oferty chyba niewiele osob skorzystało.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:30
Gość napisał
Szczerze mówiąc to też nie znam nikogo kto by miał nju. Głośno było, bo te reklamy sie wyróżniały, ale szybko spowszedniały, a z oferty chyba niewiele osob skorzystało.

Też mi się tak wydaje, że to był szum o nic. Bo rzeczywiście swojego czasu reklam było całe mnóstwo a ja jeszcze nie słyszałam zeby ktoś miał tą sieć. U mnie wszyscy są w PLAY albo w PLUS.
Cytuj
Odpowiedź