• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

NJU mobile?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 18:38
Jak to NJU sie nie reklamuje ciągle mnie męczy z ekranu ten żółty paskudny stworek. Swoja drogą co autor miał na mysli wpowołując do życia taką poczwarę. Sorry ale nie bardzo łapie o co chodzi w tej reklamie.
Cytuj
Pola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.9.2014 9:23
słyszałam ale cenowo po zagłębieniu sie w oferte nie powala, to taka oferta właśnie dla gimbusów, ktorzy nie maja środków na karcie czesto. Przynajmniej ja to tak odbieram, nie wiem co reszta o tym myśli?
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.9.2014 15:54
nie wiem czy tylko dla gimbusów, bo moja ciotka też ma jnu i sobie chwali - nie ma jakiś wysokich kosztów tak jak np w orange i jak nie korzysta to nie płaci :)
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 18:19
bedlam napisał
Jak to NJU sie nie reklamuje ciągle mnie męczy z ekranu ten żółty paskudny stworek. Swoja drogą co autor miał na mysli wpowołując do życia taką poczwarę. Sorry ale nie bardzo łapie o co chodzi w tej reklamie.


Ja też nie ani to kartofel ani gruszka. Co to właściwie jest? I jeszcze ten wkurzający głos. Widząc tą reklamę któryś raz można dostać szału. A one przecież lecą na okrągło.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:29
No ja też myślałam, że już nie ma tych reklam ale właśnie wczoraj widziałam tą o wszach:)
Nawet niezła, w porównaniu z innymi ale też mi się ta grucha nie podoba czy co to tam jest.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 10:01
Reklamują się, może już nie tak bardzo jak kiedyś ale jednak. Ostatnia reklama to ta o wszach, nawet fajna, choć ja też nie rozumiem idei tego kartofla. Doszliście już do tego co to jest za stwór? Może gruszka?
Cytuj
Odpowiedź