• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przenoszenie numeru do innej sieci

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 94 razy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:16
Kończy nam się umowa, okazuje się ze konkurencyjna sieć ma dużo lepszą ofertę. Decydują się Państwo na zmianę, czy może trochę z lenistwa trochę z przywiązania zostają Państwo przy starej ofercie? A jak to zrobić? Zapraszam tutaj
Cytuj
Arkadiusz Wojciechowski, ekspert
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 11:28
Z lenistwa pewnie bym została, ale jeżeli ta oferta byłaby naprawdę dużo lepsza to pewnie bym przeszła. Ja swojego czasu też zmieniłam sieć na inną bo dotychczasowa mi nie odpowiadała to już ponad rok i nadal jestem zadowolona z sieci, w której jestem teraz.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:19
Przeniósłbym to jasne. Nie lubię płacić za coś co nie jest atrakcyjne więc z pewnością przeszedłbym do konkurencji. O dziwo wcale nie ma tak dużo załatwiania z tym więc to jest kwestia paru minut.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:31
robi sie inaczej - mówisz ze sie wypisujesz bo konkurencja daje ci lepsze warunki - nie ma bata zeby ci nie dali takich samych ;) my tak robimy i zawsze dostajemy to co chcemy :) działa nie tylko w przypadku telefonu ale i w cyfrowym polsacie
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:45
Zawisza napisał
robi sie inaczej - mówisz ze sie wypisujesz bo konkurencja daje ci lepsze warunki - nie ma bata zeby ci nie dali takich samych ;) my tak robimy i zawsze dostajemy to co chcemy :) działa nie tylko w przypadku telefonu ale i w cyfrowym polsacie


Naprawdę? Tak jeszcze nie próbowałam zawsze mi było głupio powiedzieć, że przechodzę do konkurencji:P A tutaj się okazuje, że popełniłam duży błąd. Jak będę zmieniać kiedyś to spróbuję Twojej strategii:)
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 10:29
hehe z tym fakowym przechodzeniem to też znam ostatnio tak zrobiłam w cyfrze, powiedziałam ze zmienie na polsat bo warunki wcale nie sa lepsze tylko gorsze i zmniejszyli mi troche abonament i mam więcej programów :)
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:06
to zalezy jak konkurencja ma lepszą umowe to bym przeszedł bo nie lubie sie wiazac na stałe z jedną firmą a tak to mam chociaz porównanie ofert z róznych firm.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 13:54
ja też bym przeniosła usługę bo po co płacić za coś co nas nie zadowala jeśli na rynku jest taki wybór opcji? :) proste
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:45
justa napisał
hehe z tym fakowym przechodzeniem to też znam ostatnio tak zrobiłam w cyfrze, powiedziałam ze zmienie na polsat bo warunki wcale nie sa lepsze tylko gorsze i zmniejszyli mi troche abonament i mam więcej programów :)


To Ci się udało, ja bez żadnego szemrania zrezygnowałem z Cyfry+ bo właściwie nie wiedziałem na co zmieniam. Też coś tam kręcili nosami, że może jakiś inny abonament albo coś ale byłem twardy. I tak nie było na co patrzeć na tych kanałach.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:52
hubcio napisał
to zalezy jak konkurencja ma lepszą umowe to bym przeszedł bo nie lubie sie wiazac na stałe z jedną firmą a tak to mam chociaz porównanie ofert z róznych firm.


Ja też tego nie lubię i gdyby konkurencja rzeczywiście miała lepsze warunki to przeszłabym bez zastanowienia po co się męczyć gdzieś skoro gdzie indziej można mieć lepiej:)
Cytuj
Odpowiedź