• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Agencje eventowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Danka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 13:31
Nie no ślubu to ja bym nie zleciła. Bez przesady. Jak już bym coś miała zlecać to jakąś ogromną imprezę firmową na ok 200 osób. Z mniejszymi imprezkami sama bym sobie poradziła. Co do zatrudniania sąsiadek w roli kucharek to myślę, że to ni jest zły pomysł.
Cytuj
sili

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 14:37
Kiedyś żadnych agencji eventowych nie było i ludzie potrafili organizować imprezy. A teraz gdy pojawiły się ci wszyscy organizatorzy to nagle nikt nie potrafi nic zorganizować. Dla mnie to paranoja i wyrzucanie kasy w błoto.
Cytuj
kamil

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 12:15
no taaak teraz to po amerykansku wszystko musi byc, eventy, wedingplanerki :D Jesli chodzi o firmowe imprezy to moze i warto kogos zatrudnic, ale tak prywatnie to zastanowiłbym sie 100 razy
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 18:19
Jestem tego samego zdania. Takie to zagraniczne i bardzo biznesowe jak sie urządza eventy. Moim zdaniem nie powinno się rezygnować z pomocy kogoś znajomego. Te wszystkie firmy evntowe biora dwa razy wiecej za zwykłą usługę , ktorą wykonałaby firma kateringowa.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:06
typowo eventowa czy również na targi? bo kolezanka pracuje w krakowie w takiej agencji ktora obsługuje targi różnego rodzaju i takie wyjazdy to moge ci podesłac na priv jej namiary :) a takie eventowe to jak najbardziej odpada ci lwia czesc przygotowan :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 23:53
ślub to nie małe wydarzenie, tak, ale przypuszczam, że zaplanować wszystko narzeczeni mogą samodzielnie, a kwestia kateringu i obsługi i tak jest po stronie domu weselnego. jeśli chodzi o imprezę firmową, to być może masz kogoś w swojej załodze, kto nadaje się do ogarnięcia wszystkiego i konieczny będzie jedynie jakiś catering - pomyśl o tym, może ktoś jest pasjonatem organizowania imprez i zrobi to lepiej niż nie jedna firma eventowa.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:56
Danka napisał
Nie no ślubu to ja bym nie zleciła. Bez przesady. Jak już bym coś miała zlecać to jakąś ogromną imprezę firmową na ok 200 osób. Z mniejszymi imprezkami sama bym sobie poradziła. Co do zatrudniania sąsiadek w roli kucharek to myślę, że to ni jest zły pomysł.
niektórzy robią śluby na 200 osób i to nierzadko, więc przypuszczam, że pani sąsiadka-kucharka by tego nie ogarnęła. Agencje są spoko, zawsze mniej na głowie, można się skupić na innych rzeczach jak jakieś ewentualne przemówienie czy coś, po co dodatkowo zaprzątać sobie głowę czy 40 litrów grzybowej wystarczy na całą salę ludzi.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 10:18
chyba nie za bardzo wiecie do czego sa agencje eventowe to nie jest konsultant ślubny... takie agencje zajmuja sie tylko eventami a nie wiejskimi ślubami..
Cytuj
be free like a child
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:36
animka napisał
chyba nie za bardzo wiecie do czego sa agencje eventowe to nie jest konsultant ślubny... takie agencje zajmuja sie tylko eventami a nie wiejskimi ślubami..
Juz od razu wiejskimi, nie powiesz ze jak sie takiej agencji duzo zaplaci nie zrobi wesela...
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 11:03
Jeżeli to duże imprezy to z pewnością warto o tym pomyśleć, w końcu wiadomo, ze przy takich imprezach spraw jest całe mnóstwo do załatwienia, najlepiej poczytaj o firmach w internecie albo popytaj wśród znajomych być może ktoś już korzystał z usług takiej firmy.
Cytuj
Odpowiedź