• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Agencje eventowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bercik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 8:31
Za jakiś czas w mojej firmie odbędą się dwie duże i ważne imprezy. Zastanawiam się nad skorzystaniem z pomocy firmy eventowej. Jak myślicie? Warto nawiązać taką współpracę? Gdzie znajdę dobrą firmę organizującą imprezy?
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 10:46
myślę, że to dobre rozwiązanie w przypadku dużych imprez, to na pewno Cię odciąży i nie będziesz obawiać się o przykre niespodzianki, lub niedopatrzenia, bo to będzie na głowie kogoś innego.
firm zajmujących się organizowaniem imprez jest teraz na prawdę dużo, najlepiej jeśli poszukasz agencji eventowej w swojej okolicy np. poprzez wyszukiwarkę typu panoramafirm, czy nawet wszendobylskie google. na stronach internetowych takich firm jest zazwyczaj jakaś zakładka z już zrealizowanymi wydarzeniami, bądź opiniami od firm, dla których pracowały - i to będzie rzetelna firma, ponieważ taką informację łatwo sprawdzić. poza tym na ich stronach często jest galeria ze zdjęciami z eventów, więc będziesz też widzieć jak wygląda ich praca.
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 16:46
Przemyśl to jeszcze, wykalkuluj jak duża ma być ta impreza i czy na pewno nie dasz rady zorganizować tego na własną rękę... Przelicz co Ci się bardziej opłaca. Przecież jeśli ma być to impreza przy stołach wystarczy mało znana firma cateringowa, albo jeszcze lepiej, osiedlowa kucharka z zaprzyjaźnonymi kelnerkami. No chyba że nie zależy Ci na oszczędnościach i możesz przeznaczyć na to większą sumę pieniędzy, bo firmy eventowe często przesadzają z kosztami.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 18:28
Co za pomysł "zaprzyjaźniona kucharka z kelnerkami", przecież firma to poważny interes i nie można sobie pozwolić na brak kompetencji obsługi wziętej "z ulicy". Ja zdecydowałabym się na usługę profesjonalistów, tym bardziej jeśli owa impreza miałaby się wiązać np. ze spotkaniem biznesowym.
Wypowiedź została zmieniona przez: owllovesyou 5.7.2014 18:28
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:12
Ha ha padłam jak przeczytałam o tej kucharce:) Ja bym kogoś przypadkowego w życiu nie poprosiła o nakarmienie moich gości biznesowych. Bałabym się. Cięcie kosztów to jedno a wizerunek firmy to drugie. Dla mnie najważniejszy jest wizerunek i na Twoim miejscu bez wahania zdecydowałabym się na firmę eventową.
Cytuj
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:00
Wiecie, nie jest powiedziane że jak ktoś jest osiedlową kucharką to nie potrafi ugotować czy sie zachować. Dla mnie to troche dyskryminacja. Czasami takie osoby lepiej sobie radzą niż te specjalnie wyszkolone. Ja zastanowił bym sie nad tym osiedlowym rozwiazaniem.
Cytuj
jadzia303

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 17:15
również uważam, że pomysł z kimś znajomym, chociażby własnie osiedlową kucharką wcale nie jest zly. Może właśnie takie domowe jedzenie będzie najlepszym rozwiązaniem, a nawet innowacyjnym dla innych przedsiębiorców, którzy mają czas jedynie na catering i jedzenie na mieście. Jak to mówią przez żołądek do serca, a w tym przypadku może to być serce cennego przedsiębiorcy ;)
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:14
Ja kiedyś zaprosiłam znajomych z pracy pracy na przyjęcie urodzinowe na którym gotowała sąsiadka i byli zachwyceni:) Na Twoim miejscu też bym spróbowała zorganizować imprezę na której gotowałby ktoś znajomy. Nie ma sensu tracić kasy na różne agencje.
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:37
Przyjęcie urodzinowe a impreza firmowa to dwie rożne rzeczy. Chcesz wyjść na kogoś niepoważnego zapraszając sąsiadkę do gotowania? Ja bym nie ryzykowała. Lepiej zatrudnić agencję eventową i mieć imprezę na poziomie niz narażać siebie i firme na pośmiewisko.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.7.2014 12:12
To zależy co kto chce organizować. Ja np. mysle ze jakieś śluby czy inne większe sprawy to można spokojnie zlecić.
Cytuj
Odpowiedź